Este puesto ya no está disponible.

Senior Editor CZ/SK

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Teletrabajo ocasional
Experiencia: > 3 años

Welcome to the Jungle

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jako vedoucí místního redakčního týmu v Praze budeš mít zodpovědnost za úspěšné budování jedinečného mediálního obsahu zaměřeného na naše české a slovenské publikum. Budeš rozvíjet naši redakční strategii pro pracovníky, uchazeče i vedoucí pozice a pomůžeš nám vytvořit nová pravidla pro tvorbu mediálního obsahu a vybudovat reputaci předního hráče v oblasti HR!

Budeš členem našeho týmu a vždy se budeš mít na co těšit: čeká tě kreativní a vzrušující práce. Ukázka toho, co budete mít na starosti:

Mediální strategie

  • Budeš spolupracovat přímo s Honzou, naším CEO pro Českou republiku a Slovensko, abyste maximalizovali vliv mediální strategie na celkový rozvoj WTTJ v těchto dvou zemích.
  • Budeš spolupracovat s Pauline, naší manažerkou pro mezinárodní obsah, a týmem pro globální obsah, abyste pochopili a lokalizovali DNA a redakční strategii Welcome to the Jungle, a dále se budeš potýkat se vzrušující výzvou vyrovnat se s potřebami a přístupem českého a slovenského publika.
  • Budeš spolupracovat s naší produkční manažerkou Erikou na koncepci a tvorbě kvalitních videí.
  • Ujmeš se vedení různorodých iniciativ (mediálních partnerství atd.), abychom zvýšili vliv našeho obsahu.
  • Budeš spolupracovat s Jakubem, naším správcem sociálních médií pro Českou republiku, a celým týmem pro sociální média, abyste umocnili dopad našeho mediálního obsahu na místní publikum.
  • Budeš mít odpovědnost za vybudování týmu inovativních a inspirativních žurnalistů na volné noze, kteří ti pomohou rozvíjet příslušná místní média.

Tvorba obsahu

  • Budeš mít zodpovědost za organizaci produkce poutavého digitálního obsahu: určování kreativních přístupů a formátů, sledování distribuce a produkce, redakční činnost a optimalizaci SEO a publikaci B2C a B2B newsletterů.
  • Budeš mít také na starosti skvělé podcasty a videa a budete dohlížet na jejich kvalitu a finální podobu!
  • Budeš se snažit z přiděleného rozpočtu vytěžit co nejvíce.

Co u nás získáte

  • spousta volnosti a flexibility (nehrajeme na pracovní dobu)
  • možnost homeoffice i práce z kanceláře
  • příležitost být kreativní
  • kanceláře v centru Prahy (včetně střešní terasy)
  • cestování do zahraničí (nejčastěji do Paříže)
  • pravidelné teambuildingy se super kolegy
  • partu lidí, s nimiž můžete vyrazit na pivo
  • prostor a povzbuzení k osobnímu i profesnímu růstu
  • smysluplnou práci - každý měsíc inspirujeme desítky tisíc mladých lidí, stovkám z nich pomáháme najít vysněnou práci a tím měníme jejich životy.

Requisitos

Ve Welcome to the Jungle nenajdeš stejnorodost, všichni pocházíme z různých prostředí a v tom tkví naše síla!

Ozvi se nám v případě, že tě zajímají média a HR a pokud:

  • jsi žurnalista s přinejmenším 3-4letou zkušeností v oblasti digitálních médií; cit pro tvorbu podcastů a práci s videem a tištěnými médii je výhodou,
  • zajímáš se o nové trendy a nechybí ti nápady na nová témata, především co se týče novinek v oblasti práce,
  • jsi spolehlivý a máš skvělé organizační dovednosti,
  • máš vytříbený psaný projev v češtině a rozumíš slovenštině,
  • zbožňuješ výzvy a ochotně pracuješ na strategických i operativních úkolech,
  • umíš budovat a spravovat síť přispěvatelů obsahu na volné noze,
  • mluvíš plynně anglicky,
  • jsi týmovým hráčem a máš smysl pro pracovní spolupráci, líbí se ti v multikulturním prostředí různorodých talentů; respekt je pro nás klíčový.
  • Ve Welcome to the Jungle usilujeme o to, abychom měli pozitivní společenský dopad, a věnujeme zvláštní pozornost rozmanitosti, inkluzivitě a rovnosti. S každou žádostí budeme zacházet spravedlivě a každý jednotlivec bude vybírán na základě jeho schopností a motivace.

Proceso de selección

Krok 1: 45 minutes videohovor HR a pak Honzou
Krok 2: pracování případové studie, která ti pomůže s představou tvých každodenních misí
Krok 3: 45 minut videohovor s Pauline a Seanem který bude začínat shrnutím tvé studie
Krok 4 : 45 minut videohovor s Marie a Camille

¿Quieres saber más?