Welcome to the Jungle - Logotipo
Welcome to the Jungle

Sales Development Manager CZ/SK

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Počáteční datum:
  • Prague
  • Možnost pracovat částečně z domova
  • > 2 roky

  • Média, Recruitment
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Prague

Tato pozice byla obsazena!

Welcome to the Jungle je multiplatformní mediální společnost, jejímž cílem je inspirovat ostatní k prosperujícímu a profesnímu růstu.

Nabízíme širokou škálu kvalitního obsahu (článků, videí, seriálů, podcastů, časopisů či událostí), které mají mladým profesionálům posloužit k zamyšlení ohledně jejich vztahu k práci.

Vytvořili jsme také web naplněný více než 2500 podrobnými firemními kartami ze čtyř zemí Evropy– včetně fotek, videí a statistik (počtu zaměstnanců, jejich pohlaví a průměrného věku) – sloužící jako zdroj cenných informací pro potenciální pracovní kandidáty. Díky tomu je pro ně mnohem jednodušší najít si kolegy se stejnou krevní skupinou!

Za účelem poskytnutí co nejlepších zkušeností s kandidáty nabízíme náborářům tzv. Welcome Kit, tedy propojený, intuitivní a výkonný systém monitorování uchazečů. Náboráři pomocí něj mohou sdílet neomezené množství pracovních nabídek v rámci své firemní karty a efektivně spravovat všechny žádosti od uchazečů.

Popis pozice

Měníme způsob, jakým lidé uvažují o své kariéře.

Zapomeňte na tradiční inzertní klišé. Ve Welcome to the Jungle propojujeme společnosti s talentovanými lidmi prostřednictvím společných hodnot, kultury a emocí. Pomáháme zaměstnavatelům komunikovat jejich unikátní DNA a připojit se k největší platformě kariérní inspirace v Evropě.

Jako člen našeho obchodního týmu se budete podílet na rozvoji českého a slovenského trhu, aktivně vyhledávat společnosti z různých sektorů, konzultovat jejich potřeby v oblasti lidských zdrojů a nabízet jim spolupráci v rámci našich membershipů.

Mise:

  • Rozvíjet klientské portfolio za pomoci efektivní obchodní strategie
  • Organizovat obchodní setkání se společnostmi různých velikostí (od SME po korporátní klienty)
  • Zajišťovat vztahy se zákazníky od momentu prvního kontaktu až po uzavření spolupráce.

Co nabízíme?

  • Smysluplná práce: Stanete se součástí ambiciózní mise, pomáhat lidem najít smysl v práci a společnostem kandidáty, kteří jim budou skutečně sedět do jejich kultury.
  • Stabilitu a know-how mezinárodní společnosti se startupovou atmosférou
  • Svoboda a zodpovědnost: cílem je plnit obchodní plán a rozšiřovat klientské portfolio, ale jak k tomu dojdete záleží dost na vás
  • Flexibilní práce: budete se potřebovat sladit se svým týmem a navštěvovat klienty, ale mimo to si můžete svou práci zorganizovat z domu, kanceláře nebo třeba kavárny. Nabízíme až 50% home office.
  • Zajímavý produkt: neprodáváte vzdušné zámky, ale zajímavý produkt, o který je skutečně zájem a opravdu firmám pomáhá.
  • Skvělý tým: pohodové kolegy v Praze i Bratislavě a inspirativní kolegy v Paříži, Barceloně a Londýně

Vítané zkušenosti

Neexistuje žádný typický profil obchodníka ve Welcome to the Junle, všichni pocházíme z různých prostředí a to je naše síla!
Určitě se přihlaste, pokud máte motivaci a zájem o média a obecně o oblast zaměstnanosti a pokud:

  • Máte alespoň 2-leté zkušenosti s obchodem. Telefonáty, obchodní setkání a akvizice nových klientů je pro vás ta správná výzva.
  • Sebevědomě se domluvíte anglicky (se zahraničními kolegy i potenciálními klienty).
  • Máte výborné prezentační a komunikační dovednosti a to jak osobně tak při komunikaci přes telefon nebo videokonferenci
  • Chcete prodávat produkt, kterému opravdu věříte!
  • Jste orientovaní na výsledky a máte obchodní myšlení.
  • Máte skutečného týmového ducha a chcete posouvat nejen individuální, ale především týmové výsledky.

Poznejte tým společnosti Welcome to the Jungle

  • Prague
  • > 2 roky
  • Añadir a favoritos
  • Compartir en Twitter
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en LinkedIn

Nuestra selección de artículos

Inspírate con esta selección de artículos