Este puesto ya no está disponible.

Sales Development Manager CZ/SK

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Unos días en casa
Experiencia: > 3 años

Welcome to the Jungle

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Přidejte se do našeho Sales Development týmu, kde budete mít na starosti novou akvizici klientů a rozvoj byznysu v Česku a na Slovensku.

Měníme způsob, jakým lidé uvažují o své kariéře
Zapomeňte na tradiční inzertní klišé. Ve Welcome to the Jungle propojujeme společnosti s talentovanými lidmi prostřednictvím společných hodnot, kultury a emocí. Pomáháme zaměstnavatelům komunikovat jejich unikátní DNA a připojit se k největší platformě kariérní inspirace v Evropě.

Jako člen našeho obchodního týmu se budete podílet na rozvoji českého a slovenského trhu, aktivně vyhledávat společnosti z různých sektorů, konzultovat jejich potřeby v oblasti lidských zdrojů a nabízet jim spolupráci v rámci našich membershipů.

Mise

  • Rozvíjet klientské portfolio za pomoci efektivní obchodní strategie
  • Organizovat obchodní setkání se společnostmi různých velikostí (od SME po korporátní klienty)
  • Zajišťovat vztahy se zákazníky od momentu prvního kontaktu až po uzavření spolupráce.

Tvoje práce se bude točit především kolem těchto aktivit

  • Hledání nových potenciálních zákazníků a provádění fyzických nebo telefonických schůzek
  • Domlouvání schůzek s potenciálními zákazníky generovanými našimi marketingovými aktivitami (e-booky, eventy, lead generation, atd.)
  • Plánování schůzek s inbound a outbound prospekty
  • Řízení celého prodejního procesu až do podpisu smlouvy
  • Sdílení feedbacku z trhu s naším tech teamem a řešení potenciálních vylepšení našich produktů (vaše informace budou rozhodující pro vývoj webu a všech našich produktů)

Onboarding

  • Čeká vás zaškolení s celým českým týmem, abyste pochopil/a, jak každý u nás v týmu funguje a jak celou naši firmu rozvíjíme
  • Část školení proběhne v Paříži, kde máme naše HQ a budete tak moci poznat naše kolegy ze zahraničí
  • Zaškolení se všemi našimi nástroji, které vám budou pomáhat v dosažení cílů: Pipedrive, Linkedin Sales Navigator, BizMachine, DigiSign,…

Co u nás získáte

  • spousta volnosti a flexibility (nehrajeme na pracovní dobu)
  • možnost být součástí ambiciózního rostoucího startupu
  • tu správnou challenge a možnost ukázat se
  • možnost homeoffice i práce z kanceláře
  • kanceláře v centru Prahy (včetně střešní terasy)
  • cestování do zahraničí (nejčastěji do Paříže)
  • pravidelné teambuildingy se super kolegy
  • partu lidí, s nimiž můžete vyrazit na pivo
  • prostor a povzbuzení k osobnímu i profesnímu růstu
  • smysluplnou práci - každý měsíc inspirujeme desítky tisíc mladých lidí, stovkám z nich pomáháme najít vysněnou práci a tím měníme jejich životy.

Requisitos

Neexistuje žádný typický profil obchodníka ve Welcome to the Junle, všichni pocházíme z různých prostředí a to je naše síla!
Určitě se přihlaste, pokud máte motivaci a zájem o média a obecně o oblast zaměstnanosti a pokud:

  • Máte alespoň 3-leté zkušenosti s obchodem. Telefonáty, obchodní setkání a akvizice nových klientů je pro vás ta správná výzva.
  • Sebevědomě se domluvíte anglicky (se zahraničními kolegy i potenciálními klienty).
  • Máte výborné prezentační a komunikační dovednosti a to jak osobně tak při komunikaci přes telefon nebo videokonferenci
  • Chcete prodávat produkt, kterému opravdu věříte!
  • Jste orientovaní na výsledky a máte obchodní myšlení.
  • Máte skutečného týmového ducha a chcete posouvat nejen individuální, ale především týmové výsledky.

Proceso de selección

Krok 1: hodinový videohovor s Nuria, Talent Acquisition Manager
Krok 1: hodinový videohovor s Michal Holzknecht, Business Developer
Krok 3: hodinový videohovor s Janou, Head of Business CZ/SK a s Honzou, CEO CZ/SK
Krok 3: hodinový videohovor s Pierre Gael, Chief Sales Officer & Camille, General Manager

¿Quieres saber más?