Este puesto ya no está disponible.

Freelance fotograf a kameraman- Brno

Freelance
Prague
Salario: No especificado
Totalmente remoto
Experiencia: > 1 año
Formación: Sin estudios superiores

Welcome to the Jungle

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Děláme něco, do čeho se před námi ještě nikdo nepustil. Neustále se učíme, rosteme a
zlepšujeme, ale také občas padáme. Dopředu nás žene hlavně vize toho, že každý člověk může mít práci, která ho baví a naplňuje. Tomu věříme a za tím si jdeme.

Působíme již ve 4 evropských zemích a na další část našeho dobrodružství potřebujeme posilu. Chcete toho být součástí? Ozvěte se, moc rádi vás poznáme osobně!

Hledáme kameramana a fotografa v jedné osobě, který se na produkcích bude potkávat s našimi klienty a realizovat natáčení a focení. Natáčení zabere průměrně cca 4 hodiny a během této doby je třeba vytvořit většinou cca 50-80 fotografií a 3-5 rozhovorů se zástupci dané společnosti. Tyto produkce jsou pro nás zásadní, tvoří totiž obsah firemních profilů na našem webu.
Hledáme někoho, kdo je empatický, pozorný, umí komunikovat s lidmi a zároveň je uklidnit a “vyhecovat” k co nejlepším výkonům. Vašim hlavním posláním bude tvorba videí i fotografií. S postprodukcí si však nemusíte lámat hlavu, tu obstaráme my. Ukázkové profily společností naleznete zde: https://www.welcometothejungle.com/cs/companies

Co u nás získáte

  • práci na živnostenský list
  • flexibilní pracovní dobu dle dohody
  • vyhnete se postprodukci - tu zařídíme vždycky my
  • podíváte se do moderních kanceláří, kde potkáte inspirativní lidi a pomůžete vytvářet české pracovní prostředí - svým pohledem, svým objektivem
  • možnost zajímavého finančního ohodnocení dle počtu produkcí

Requisitos

  • jste šikovný freelencer a máte už nějakou zkušenost s focením a natáčením
  • jste profík, který se nebojí zodpovědnosti a za každých okolností je na něj spoleh
  • jste pečlivý, přesný, přátelský a nebojíte se komunikovat s lidmi z různých oborů, různých názorů i na různých pozicích
  • odevzdanou práci vnímáte vždy jako svoji vlastní vizitku, proto věci zkrátka nikdy neodfláknete
  • nerad se patláte s postprodukcí a užíváte si hlavně čas “na place”, který si sám ošéfujete
  • rád spolupracujete na dlouhodobých projektech a nebalíte to po prvním měsíci
  • nebojíš se komunikace v angličtině
  • jste z Brna a okolí

Požadavky výstupu videa a techniku:

  • 4K 25fps
  • pro videocover min. 1080p 50fps
  • klopový mikrofon synchronizovaný s kamerou
  • měkké LED světlo
  • stativ
  • velikost snímače minimálně MFT, full frame výhodou

Doporučené kamery: Sony: A7 III / A7S3 / A7 IV / A1 / A7R3 / A7C / FX3Panasonic: GH5 / GH5S / S1H / S5Fujifilm: X-T3 / X-T4 Canon: R5 / R6Blackmagic: Pocket 4K / 6K / 6K ProDoporučené objektivy:24-70mm f2.8Sigma Art Doporučené mikrofony:Sennheiser EW G3, EW G4Rode Wireless Go, Wireless Go II

Fotografie

  • fotky ve formátu raw
  • výsledné fotografie má poměr stran 3:2
  • preferujeme fotoaparát s full frame snímačem
  • blesk nebo odrazka výhodou

Doporučené objektivy:

  • širokoúhlý objektiv na prostory kanceláří *(např. 14-24mm f2.8, 16-35mm f2.8 nebo pevná skla 14mm, 20mm)
  • standardní nebo teleobjektiv na fotky lidí v kancelářích (např. 24-70mm f2.8, 70-200mm f2.8 nebo pevná skla - 24mm, 35mm, 50mm, 85mm)

¿Quieres saber más?