Este puesto ya no está disponible.

Business Development Manager - Slovak market

Indefinido
Bratislava
Salario: 1,4K a 2,5K € por mes
Fecha de inicio: 31 de agosto de 2020
Unos días en casa

Welcome to the Jungle

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Meníme spôsob, akým ľudia uvažujú o svojej kariére.

Zabudni na tradičné inzertné klišé. Vo Welcome to the Jungle prepájame spoločnosti s talentovanými ľuďmi prostredníctvom spoločných hodnôt, kultúry a emócií. Pomáhame zamestnávateľom komunikovať ich unikátnu DNA a pripojiť sa k najväčšej platforme kariérnej inšpirácie v Európe.

Ako člen nášho obchodného tímu sa budeš podieľať na rozvoji slovenského trhu, aktívne vyhľadávať spoločnosti z rôznych sektorov, konzultovať ich potreby v oblasti ľudských zdrojov a ponúkať im spoluprácu v rámci našich partnerských balíčkov.

Presnejšie, Tvojou misiou bude:

  • Rozvíjať klientské portfólio za pomoci efektívnej obchodnej stratégie
  • Organizovať obchodné stretnutia so spoločnosťami rôznych veľkostí (od SME po korporátnych klientov)
  • Zabezpečovať vzťahy so zákazníkmi od momentu prvého kontaktu až po uzavretie spolupráce.

Na čo sa môžeš tešiť?

  • Zmysluplná práca: Staneš sa súčasťou ambicióznej misie pomáhať ľuďom nájsť naplnenie v práci a spoločnostiam kandidátov, ktorí im budú skutočne sedieť do ich kultúry.
  • Stabilitu a know-how medzinárodnej spoločnosti so startupovou atmosférou
  • Sloboda a zodpovednosť: cieľom je plniť obchodný plán, kedy a ako k tomu dospeješ je Tvoja voľba
  • Flexibilná práca: budeš sa potrebovať zladiť so svojím tímom a navštevovať klientov, ale mimo si môžeš svoju prácu zorganizovať z domu / coworkingu / kaviarne / vyber si
  • Skvelý tím: pohodovú parťáčku v Bratislave, kreatívnu partičku v Prahe a inšpiratívnych kolegov v Paríži a Barcelone

Requisitos

  • Máš aspoň 2-ročné skúsenosti s obchodom, s peknými výsledkami. Akvizícia klientov: ich oslovenie a dohodnutie stretnutia nie je pre Teba hrozná predstava, ale tá správna výzva.
  • Prezentovanie je Tvoj denný chlebík, postaviť sa pred skupinu ľudí a predstaviť riešenie vnímaš ako samozrejmosť; rovnako sebavedomo si počínaš aj pri prezentovaní cez telefón či videokonferenciu.
  • Dokážeš počúvať, máš v sebe konzultanta, ktorý hľadá to najlepšie riešenie pre klienta
  • Jednoducho máš rád/rada ľudí - na spoločenskom podujatí prirodzene networkuješ a za večer získaš kopec nových známych.
  • Sebavedomo sa dohovoríš po anglicky (so zahraničnými kolegami).
  • Pokiaľ už máš kontakty v oblasti HR, marketingu alebo médií, určite ich využiješ.
  • Tvojím prirodzeným teritórium je Bratislava, ale nebojíš sa výziev ani za hranicami hlavného mesta.
  • Vieš predať našu víziu najprv sám/sama sebe. Bez autenticity a nadšenia pre to, čo robíme, to nepôjde

Proceso de selección

  • najprv sa s Tebou spojí Country Manažérka, aby ste si o pozícii spoločne pohovorili
  • ak to dá obom stranám zmysel, prepojíš sa s obchodným tímom, ktorému odprezentuješ vypracované zadanie
  • ak všetko dobre dopadne, posledný kontakt s našou centrálou už len potvrdí, že do toho spolu pôjdeme

¿Quieres saber más?