Este puesto ya no está disponible.

Obchodně-technický zástupce pro Liberecký kraj a severní část Středočeského kraje

Indefinido
Chrášťany
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Viessmann
Viessmann

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Co přesně budeš dělat?
● Budeš vést férová jednání s našimi stávajícími partnery a pečovat o ně.
● Prodejním novinkám a zlepšovákům se meze nekladou! Ty budeš moci projevit při hledání nových
akvizičních partnerů.
● Svou kreativitu můžeš projevit při účasti na přípravě marketingových akcí a eventů se zákazníky.
● Tvým cílem bude rozvoj prodeje našich produktů ve tvém regionu, za který budeš zodpovědný.

Requisitos

Hledáme k sobě kolegu, který:
● má obchodního ducha a perfektní komunikační schopnosti, které zaujmou klienta.
● absolvoval SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření (TZB výhodou) a nebo má praxi v oboru na obdobné
pozici.
● má praxi na pozici obchodního zástupce.
● je aktivním řidičem.
● disponuje čistým trestním rejstříkem.
Co ti můžeme nabídnout?
● Plat, který bude záviset pouze na Tobě, jak vysoký ho budeš mít.
● Firemní vůz, iPhone, iPad/notebook i k soukromému užívání.
● Protože je pro nás práce i zábavou, tak se budeš účastnit různých firemních akcí (např.: Světový pohár
v Biatlonu, atd…).
● Víme, že aby jsi mohl sršet nápady, tak potřebuješ relax. K tomu ti bude sloužit 5 týdnů dovolené
● A protože relaxovat se musí pořád, tak si můžeš odpočinout v naší relax zóně při letním grilování nebo
aktivně s kartou Multisport Benefit.
● Příspěvek na stravné je samozřejmostí. Po odpracovaném roce ve firmě také příspěvek na penzijní a
životní pojištění.
● Chceš si doplňovat informace a prohloubit své znalosti v oboru? Pak jsi na správném místě!
Proč patřit do Viessmann family?
● Se značným množstvím produktových vývojů a řešení problémů se firma Viessmann stala
technologickým inovátorem a hnací silou topenářské branže. Naše vývoje se považují za milníky topné
techniky.
● Hlásíme se k udržitelnosti, nabízíme našim zákazníkům inovativní produkty, které přesvědčí špičkovou
kvalitou, energetickou efektivitou a slučitelností s životním prostředím stejně jako dlouhou životností.
● Jsme rodinný podnik a našimi základními kameny je důvěra a spolehlivost
● V pátky končíme brzy :-)
Získali jsme Tvou pozornost a máš chuť vyzkoušet něco nového? Nečekej a kontaktuj nás, už se na Tebe
těšíme!
Nahlédni do naší #Viessmannfamily -> https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/viessmann

¿Quieres saber más?