Este puesto ya no está disponible.

Obchodně-produktový manažer v oblasti tepelných čerpadel

Indefinido
Chrášťany
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Viessmann
Viessmann

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Co přesně budeš dělat?
● Tvým cílem bude podpora prodeje našich produktů v oblasti tepelných čerpadel.
● Hledáme managera, který se o dané produktové portfolio postará ve všech směrech, včetně
komunikace s naší mateřskou společností.
● Rád komunikuješ s lidmi? U nás si komunikace užiješ při školeních a motivaci interní i externí prodejní
sítě.
● Svou kreativitu projevíš při přípravě technických podkladů a také podkladů pro marketingovou
komunikaci -> ve spolupráci s obchodním týmem a při rozvoji nových výzev v této oblasti.
● Abychom byli maximálně v obraze bude tvým úkolem také analýza trhu v dané oblasti.

Requisitos

Hledáme k sobě kolegu, který:
● má obchodního ducha a perfektní komunikační a organizační schopnosti,
● je týmový hráč a je agilní při rozvoji moderního produktu,
● absolvoval SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření (TZB výhodou) a nebo má praxi v oboru na obdobné
pozici,
● je aktivním řidičem s čistým trestním rejstříkem,
● musí dobře šprechtit nebo spíkovat,
● má v malíku prezentační dovednosti a tyká si s Microsoft Office.
● Hledáme prostě někoho, kdo má tah na branku a nebojí se prosadit na trhu.
Co ti můžeme nabídnout?
● Firemní vůz, iPhone, iPad/notebook i k soukromému užívání.
● Protože je pro nás práce i zábavou, tak se budeš účastnit různých firemních akcí.
● Víme, že aby jsi mohl sršet nápady, tak potřebuješ relax. K tomu ti bude sloužit 5 týdnů dovolené.
● A protože relaxovat se musí pořád, tak si můžeš odpočinout v naší relax zóně při letním grilování nebo
aktivně s kartou Multisport Benefit.
● Příspěvek na stravné je samozřejmostí. Po odpracovaném roce ve firmě také příspěvek na penzijní a
životní pojištění.
● Firemní benefit v rámci zdravotní péče.
● Chceš si doplňovat informace a prohloubit své znalosti v oboru? Pak jsi na správném místě!
Proč patřit do Viessmann family?
● Se značným množstvím produktových vývojů a řešení se firma Viessmann stala technologickým
inovátorem a hnací silou topenářské branže. Naše vývoje se považují za milníky topné techniky.
● Hlásíme se k udržitelnosti, nabízíme našim zákazníkům inovativní produkty, které přesvědčí špičkovou
kvalitou, energetickou efektivitou a slučitelností s životním prostředím stejně jako dlouhou životností.
● Jsme rodinný podnik a našimi základními kameny je důvěra a spolehlivost.
● V pátky končíme brzy :-)

Získali jsme Tvou pozornost a máš chuť vyzkoušet něco nového? Nečekej a kontaktuj nás, už se na Tebe
těšíme!
Nahlédni do naší #Viessmannfamily -> https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/viessmann

¿Quieres saber más?