Este puesto ya no está disponible.

Provozovatel čerpací stanice BENZINA – Kunratická spojka

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

ORLEN Unipetrol

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Využívat danou provozovnu čerpací stanice k prodeji vlastního „suchého zboží“
  • Prodávat jménem značky BENZINA pohonné hmoty
  • Finančně se podílet na údržbě ČS
  • Pečovat o svěřený majetek

Co u nás získáš

  • Zajímavou obchodní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se společných projektů jedničky mezi čerpacími stanicemi na našem trhu

Requisitos

  • Bezúhonnost (ve smyslu ustanovení § 6 zák. č. 455/1991 Sb., živnostenského zákona, ve znění pozdějších předpisů), čistý trestní rejstřík
  • Finanční zajištění pro složení finanční jistoty dle Smlouvy o provozování čerpací stanice, dostatek financí pro provozování ČS
  • Schopnost řídit ČS a vést kolektiv zaměstnanců
  • Schopnost aktivně vést prodej zboží na ČS
  • Dobré komunikační schopnosti, zaměření na zákazníka
  • Žádné vztahy ke konkurenci či k členům výběrové komise
  • Žádoucí úroveň základních odborných znalostí, znalost práce na PC

¿Quieres saber más?