Este puesto ya no está disponible.

Analytik a specialista plánování sítě ČS

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

ORLEN Unipetrol

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Spolupracovat na realizaci projektů souvisejících s úsekem rozvoje sítě ČS
  • Podílet se na analýzách a realizaci firemní strategie v oblasti rozvoje sítě ČS a podpoře
  • Administrativní podpora oddělení rozvoje sítě, řízení interních schvalovacích procesů
  • Příprava investičních analýz a materiálů spojených s plánovanými investicemi
  • Reporting související s činností oddělení rozvoje sítě
  • Komunikace s ostatními odděleními společnosti

Co u nás získáš

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Requisitos

  • Vysokoškolské případně středoškolské vzdělání
  • Uživatelskou znalost MS Office, pokročilá znalost Excel a Power Point
  • Smysl pro detail a analytické schopnosti, ochota učit se novým věcem
  • Silné administrativní a organizační schopnosti
  • Flexibilitu a schopnost pracovat v týmu a zároveň samostatně
  • Pozitivní přístup k řešení úkolů
  • Anglický jazyk slovem i písmem (min. úroveň B2)

¿Quieres saber más?