Este puesto ya no está disponible.

Absolvent pro chemický provoz/údržbu

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

ORLEN Unipetrol

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Absolvování stáží na výrobních provozech v celkové délce 2 let pod záštitou Tréninkového centra
  • Seznámení se s technologiemi společnosti, hmotovými toky, návaznostmi jednotlivých provozů
  • Seznámení se s činnostmi výrobních týmů
  • Vypracování dílčích projektů spojených se stážemi na výrobních provozech
  • Účast na seminářích k rozvoji motivace a týmové spolupráce, prezentačních a komunikačních dovedností, projektového řízení

Co u nás získáš

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Requisitos

  • VŠ vzdělání chemického, technického, elektro směru nebo systémové inženýrství a informatika (max. 2 roky po ukončení VŠ)
  • Komunikativní znalost AJ
  • Samostatnost, aktivita, časová flexibilita
  • Dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Schopnost týmové práce

¿Quieres saber más?