Este puesto ya no está disponible.

Práca pri štúdiu? Hľadáme analytikov / čky, čo s nami porastú!

Tiempo parcial
Bratislava
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 30 de junio de 2021
Sin trabajo a distancia
Experiencia: < 6 meses
Formación: Diplomatura

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Excel, prípadne i SQL, Python - alebo poriadna dávka logického myslenia a chuť naučiť sa pracovať s komplexnými datasetmi; nájsť v nich príbehy, logiku i trhové trendy. Pokiaľ ťa zároveň baví práca s klientami, chceš im skutočne poradiť a stať sa súčasťou pri ich veľkých rozhodnutiach – a biznisové prostredie Ťa jednoducho láka. Poď s nami zistiť, ako fungujú finančné trhy, ako sa koordinujú projekty a ako sa buduje pracovisko budúcnosti - s ľuďmi s analytickým talentom, ako si práve Ty. Zlepšíme napríklad Tvoje komunikačné schopnosti, naučíme Ťa prezentovať manažmentu a hlavne Ti ukážeme, ako preniknúť do sveta bankovníctva. A to za nadštandardné odmenu.

Čo Ťa naučíme?

  • Spoznať bankové prostredie a finančné trhy
  • Efektívne komunikovať
  • Pracovať v tíme profesionálov, všímať si detaily a inšpirovať ostatných, aby sa posúvali ďalej
  • Aplikovať Tvoj dátový background na potreby banky - z teórie do praxe
  • Komunikovať, koordinovať a skutočne pochopiť potreby klienta
  • Byť flexibilný, vedieť pracovať so spätnou väzbou a hlavne rásť - Tvoja budúcnosť je pre nás na prvom mieste

Nie je trainee program ako trainee program!

  • Môžeš skĺbiť prácu a štúdium a dochádzať k nám na cca 20 hodín týždenne
  • Budeš viac, ako brigádnik - nechystáme na teba skenovanie, ale prácu, čo má zmysel a čo Ťa bude posúvať
  • Zároveň Ti za prácu férovo zaplatíme
  • Dostaneš vlastného buddyho, čo sa Ti bude venovať
  • Budeš mať na mieru šitý plán rastu, kde budeme budovať kľúčové kompetencie pre Tvoju budúcnosť
  • Chceme, aby z Teba raz bol náš plnohodnotný kolega / kolegyňa: akonáhle sa otvorí juniorná pozície, čo Ťa bude lákať, dostaneš príležitosť sa ukázať
  • Chystáme aj bonusy za výkon

Requisitos

Čo by si mal / a poznať a spĺňať?

  • Zvládaš komunikatívnu angličtinu
  • Si zodpovedný, nebojíš sa rozvoja a máš inovatívny prístup
  • Hľadáš dlhodobú spoluprácu
  • Znalosť práce v MS Office, predovšetkým v exceli, je naozaj kľúčová
  • Body navyše dostaneš za základy programovania, prácu v SQL alebo napríklad VBA
  • Predchádzajúce skúsenosti z analytickej alebo i predajnej pozície sa tiež veľmi cenia, kľúčový je ale zápal pre vec

Proceso de selección

V UniCredit Bank budujeme budúcnosť, ktorá je skutočne digitálna

  • Začíname už s výberovým konaním - prvým kolom pohovoru vás prevedie náborový chatbot
  • S chatbotom vás čaká skutočne férový rozhovor, všetky informácie prevádza na jednotky a nuly
  • Na pohovor potrebujete asi 20 minút, do emailu vám po odoslaní životopisu prídu inštrukcie s odkazom, ktorý môžete otvoriť z počítača, tabletu aj telefónu
  • So smart náborom sme na slovenskom trhu prvý, využite teda príležitosť ísť s trendmi - a skúste si výberové konanie budúcnosti!

¿Quieres saber más?