Este puesto ya no está disponible.

Junior specialista/specialistka AML

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 31 de julio de 2021
Teletrabajo ocasional

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Baví vás oblast AML a chtěli byste se podílet na bezpečném chodu banky? Přidejte se k nám. Jsme desetičlenný tým, který dohlíží na to, aby přes banku netekly špinavé peníze. Zabezpečujeme veškeré činnosti v oblasti prevence praní špinavých peněz, financování terorismu a uplatňování mezinárodních sankcí s cílem minimalizovat možné negativní vlivy na hospodaření a provoz banky.

Právě teď hledáme kolegu nebo kolegyni na plný úvazek na pozici specialist(k)y AML.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

  • Detekce, šetření a reporting podezřelých transakcí
  • Implementace souvisejících regulatorních požadavků v rámci banky a jejích dceřiných společností
  • Kontrola souladu činností s vnitřními a právními předpisy a standardy v dané oblasti
  • AML poradenství, tvorba metodiky
  • Kooperace s interními útvary banky a mateřskou společností ve svěřené oblasti

A CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?

  • Zajímavou samostatnou práci s přesahem do jiných bankovních útvarů, ve které můžete uplatnit své zkušenosti a naučit se i mnoho nového
  • Práci v nadnárodní společnosti s možností dalšího uplatnění v mezinárodním měřítku bankovní skupiny UniCredit
  • Rozmanité benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny volna na regeneraci, volno v den narozenin, sick days, stravenky, 20.000+ bodů v Cafeterii pro výběr benefitů dle vlastních preferencí)
  • Slevy u firemních partnerů
  • Zvýhodněné bankovní produkty
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích v Praze 4

Requisitos

CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT?

  • Vysokoškolské vzdělání (právní či ekonomické zaměření výhodou)
  • Komunikační a prezentační dovednosti, schopnost vyjednávat
  • Analytické a logické myšlení
  • Odolnost vůči stresovým situacím a změnám, flexibilitu
  • Povědomí o bankovních procesech
  • Angličtina na komunikativní úrovni

¿Quieres saber más?