Este puesto ya no está disponible.

Digitální analytik/analytička do oddělení marketingu

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Dobrý den, hledám do svého týmu digitálního analytika nebo analytičku, který bude ownerem webové analytiky a bude se starat o to, abychom správně rozuměli tomu, co se u nás na webu a dalších digitálních kanálech děje a co bychom měli dělat, abychom postupně zvyšovali zákaznickou spokojenost a počty produktů prodaných online.

Máme v Bance velké ambice posunout digitální komunikaci na další úroveň – začít více automatizovat, více se řídit daty a zvyšovat digitální prodeje – což ale není možné bez někoho, kdo bude mít naše data denně na starosti. Nehledám právě vás?

CO U NÁS BUDETE MÍT NA STAROSTI?

  • Celkovou odpovědnost za analytiku našeho onlinu
  • Reporting, díky kterému budeme chápat, kde nás tlačí pata a jak se zlepšit v digitální komunikaci
  • Přípravu dashboardů a celkovou automatizaci reportingu
  • Podíl na rozvoji digitálu jako celku
  • Správnou práci se správnými daty

CO OD VÁS BUDU CHTÍT?

  • Předchozí zkušenosti s analytikou online kanálů, ideálně ve velké firmě
  • Pokročilou znalost Adobe Analytics
  • End-to-end exekuci analýz: vytvoření požadavků, definici metrik, identifikaci zdrojů dat, výběr vhodných analytických metod, doručení výsledků analýzy a doporučení pro business
  • Aktivní podíl na reportingu a optimalizaci digitálních kampaní
  • Schopnost vizualizovat naměřená data v dashboardech užitečných pro business
  • Zkušenosti s reportováním PPC kampaní
  • Zkušenosti s data-driven UX optimalizacemi
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Zkušenosti s SQL výhodou

CO VÁM NA OPLÁTKU NABÍDNEME MY?

  • Příležitost rozvíjet svoji expertízu v nejdynamičtěji se rozvíjející oblastí moderního bankovnictví – digitálu
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů a inovací
  • Spolupráci na mezinárodních projektech a sdílení know-how v rámci UniCredit Group
  • Zázemí úspěšné moderní mezinárodní banky
  • Příjemné pracovní prostředí v dynamickém rozvíjejícím se týmu lidí
  • Velkou šanci k profesnímu rozvoji
  • Velmi dobré platové ohodnocení a benefity
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Sick days, stravenky, UniFlex kafeterie,…)
  • Výhodné podmínky našich bankovních produktů
  • Bohaté slevy u firemních partnerů

Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete mi prosím krátký popis vaší motivace u nás pracovat a strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Systém vám zašle na e-mail automatickou odpověď.

Těším se na vás!

Ivo Mareček

Śéf oddělení marketingové komunikace

¿Quieres saber más?