PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR/KA
TNS SERVIS

TNS SERVIS

  • Indefinido
  • Fecha de inicio:
  • Slušovice
  • Diplomatura

La empresa

TNS SERVIS

TNS SERVIS

  • Automovilístico, Robótica
  • Entre 50 y 250 empleados

La oferta

  • Slušovice

Poznáte je?

Specializují se na sériovou výrobu a montáž v té nejvyšší kvalitě. Klient zadá požadavek a oni navrhnou výrobní postup a pak pro něj produkt vyrobí. Zpravidla je potřeba postavit zcela novou montážní linku. Všechny linky a robotická pracoviště si vyvíjí sami, mají tým kreativních konstruktérů a mechatroniků ve vývoji, který to má na starosti. V současnosti vyrábí například speciální LED řetězy pro podsvícení reklamních log světových firem nebo zadní stěrače pro většinu automobilek, přičemž nechybí ani projekty pro prémiové značky jako jsou Ferrari nebo Porsche. Vyrábí pro Evropu, USA, Brazílii, ale i Indii, Čínu nebo Jižní Koreu.Kvalitní práci dokáže firma odvádět pouze se stálým a zkušeným týmem zaměstnanců.

TNS SERVIS
Chcete se dozvědět více o TNS SERVIS?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Hledáme vhodného kandidáta, který se bude podílet na optimalizaci a procesním zlepšování celého realizačního týmu u české společnosti v Lužkovicích. Naší specializací jsou montážní a kompletační činnosti velkoobjemových plastových dílců na mimosilniční vozidla pro významného zákazníka.

ENBOS Slušovice s.r.o. je součástí skupiny společností TNS SERVIS s.r.o. a ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
www.enbos.cz

ROZSAH ČINNOSTÍ:

Optimalizace výrobních procesů s důrazem na efektivitu výroby.
Řízení projektů vedoucích ke zlepšení procesů.
Zavádění a udržování metod PI do výroby (5S, TPM, KAIZEN, SMED)
Měření a analýza práce pro kalkulace projektů.
Vyhodnocování ukazatelů výroby.
Školení a trénink zaměstnanců výroby.

NABÍZÍME:

Dlouhodobé uplatnění ve stabilní společnosti.
Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností.
Odměny dle výsledků hospodaření společnosti.
Benefitní program společnosti a 5 týdnů dovolné.
Možnosti jazykového vzdělávání a odborného rozvoje.
Práci na plný úvazek se zázemím společnosti v Lužkovicích u Zlína.

Požadavky na pozici

VŠ vzdělání - průmyslové inženýrství.
Výhodou praxe v oboru nebo prokazatelné zkušenosti v průběhu studia ve výrobní společnosti.
Znalost angličtiny výhodou.
Proaktivita, týmový přístup a odpovědnost.
Efektivní komunikace a řešení problémů.
ŘP sk. B.

Proces náboru

Kandidát/ka, který(á) má zájem o účast ve výběrovém řízení zašle svůj profesní životopis na e-mail: personalni@enbos.cz

TNS SERVIS

TNS SERVIS

¿Te interesa esta oferta?

  • Compartir en LinkedIn
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en Twitter