Este puesto ya no está disponible.

STARBUCKS VEDOUCÍ SMĚNY PRAHA

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Starbucks
Starbucks

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

  • "LOVE WHAT YOU DO"V našich kavárnách pracují opravdoví nadšenci, kteří milují to, co dělají a tím poskytují našim zákazníkům výjimečnou kvalitu ručně připravovaných produktů. Starbucks v současné chvíli hledá nové partnery na pozici Vedoucí směny.
  • Vedoucí směny ve Starbucks je zodpovědný za náklady na směně
  • Vedení celé směny za barem
  • Minimálně 10 000 kroků denně.

Co u nás získáš

  • Jedinečná “Bring Fun to Life” kultura, kde politika ani byrokracie nemají místo
  • Několikaměsíční trénink, který tě podpoří v novém prostředí
  • možnost rozvoje na manažerskou pozici
  • Motivační bonusy za doporuč kamaráda, další bonusy a osobní ocenění
  • Min. dvakrát měsíčně balíček Tvojí oblíbené kávy nebo čaje
  • Výhody do všech našich značek
  • Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut
  • Přátelská atmosféra a pocit sounáležitosti
  • Možnost pracovat i na zkrácený úvazek

Requisitos

  • Zkušenost s vedením týmu nebo účasti na samostatných projektech nebo ve studentských organizacích
  • Flexibilita a kreativita
  • Zaměření na růst a osobnostní rozvoj
  • Analytické dovednosti
  • Znalost angličtiny na úrovni „beginner

¿Quieres saber más?