Este puesto ya no está disponible.

Starbucks Product/Facility Manager Bratislava

Indefinido
Bratislava
Salario: 1,1K € por mes
Sin trabajo a distancia

Starbucks
Starbucks

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Shift Supervisor v Starbucks je zodpovedný za jednu z dvoch oblastí: Produkt alebo Facility. Product Manager sa stará o najvyššiu kvalitu produktu a zaisťuje dodržovanie štandardov pri jeho príprave. Plánuje dodávky, analyzuje predaje a zisky. Facility Manager je zodpovedný za čistotu kaviarne, stará sa o jej údržbu a vybavenie. Stará sa o dodržovanie hygienických štandardov, správnu funkčnosť vybavenie kaviarne a buduje vzťahy s dodávateľmi zaisťujúcimi servis. Ďalej plánuje fixné náklady a analyzuje dosiahnuté výsledky. Obaja Shift Supervisori zaisťujú školenia pre partnerov v ich zverených oblastiach, vedú smeny a každodenne sa starajú o najlepšiu atmosféru.

Co u nás získáš

  • Jedinečná “Bring Fun to Life” kultúra, kde politika ani byrokracia nemajú miesto
  • Práca v mezinárodnom dynamickom tíme
  • Intenzívny profesný rozvoj v priateľskej atmosfére
  • Partnerské vzťahy založené na vzájomnej dôvere
  • Niekoľkomesačný tréning, ktorý ťa podporí v novom prostredí
  • Variabilná zložka mzdy

Requisitos

  • Skúsenosť s vedením tímu alebo účasti na samostatných projektoch alebo v študentských organizáciách
  • Flexibilita a kreativita
  • Zameranie na rast a osobnostný rozvoj
  • Analytické schopnosti
  • Znalosť angličtiny na úrovni „mierne pokročilý“

¿Quieres saber más?