Siemens

Siemens

Team Leader oddělení účetnictví s němčinou (angličtina výhodou) - Ostrava

  • Indefinido
  • Ostrava
  • > 1 año

La empresa

Siemens

Siemens

  • Artificial Intelligence / Machine Learning, Automotive, Dodavatelský řetězec, Elektronika / Telco, Mobilita, Podpora pro podnikatele, Účetnictví

La oferta

  • Ostrava
  • > 1 año

¡El puesto ya ha sido cubierto!

Siemens Česká republika patří mezi největší tuzemské elektrotechnické firmy. Mají přes 11 tisíc zaměstnanců, kteří dodávají technologie, produkty a služby zákazníkům ze soukromého i státního sektoru. A to v oblastech energetiky, zdravotnictví, průmyslové automatizace nebo veřejné infrastruktury.

Velký důraz kladou na inovace, zasazují o prosazení novinek v několika oblastech, která nazývají Digital Industries (automatizace a digitalizace podniků), Building Technologies (chytrá řešení budov), Energy Management (moderní energetika), Mobility (inteligentní řešení dopravy) a Siemens Healthineers (inovativní technologie ve zdravotnictví).

Historie firmy se datuje už do roku 1847, kdy Werner von Siemens založil spolu s univerzitním mechanikem Johannem Georgem Halskem firmu Telegraphen Bau-Anstalt von Siemens & Halske. Jejich tehdejší jehlový telegraf překonal všechny do té doby používané nástroje. Po roce existence už měli 10 zaměstnanců, kteří se rozrostli až do současného počtu 375 tisíc lidí ve více než 190 zemích.

Popis pozice

Chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti účetnictví a vedení lidí?

Rádi komunikujete v němčině a angličtině?

Pak hledáme právě Vás!

V centru sdílených služeb společnosti Siemens zajišťujeme účetní služby pro naši zahraniční pobočku v Německu,  se kterou jsme denně v kontaktu. Pracujeme  s přijatými fakturami, provádíme platební běhy a zpracováváme účetní závěrky v našich systémech.

Co u nás budete dělat?

  • vést tým (řídit výkon zaměstnanců, motivovat je a podporovat jejich rozvoj)
  • podílet se na výběru nových kolegů do týmu
  • zajišťovat personální agendu
  • organizovat práci jednotlivým členům týmu
  • spolupracovat na účetních závěrkách
  • zodpovídat za každodenní provozní výsledky
  • optimalizovat náklady
  • komunikovat se zákazníky
  • podílet se na projektech v rámci oddělení účetnictví a zavádět procesní změny

Co od Vás očekáváme?

  • mít chuť učit se novým činnostem a rozvíjet se v oblasti vedení lidí
  • předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví, znalost AR a Cash & Banks procesů výhodou
  • komunikativní znalost němčiny (min. B2/C1 úroveň), znalost angličtiny výhodou
  • předchozí zkušenosti v oblasti vedení lidí/týmu
  • velmi dobrá znalost MS Office, znalost SAP výhodou
  • dobré komunikační a organizační dovednosti
  • prozákaznický přístup

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Organization: Global Business Services

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

  • Añadir a favoritos
  • Compartir en Twitter
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en LinkedIn

Nuestra selección de artículos

Inspírate con esta selección de artículos