Este puesto ya no está disponible.

Referent/ka servisu - koordinace zakázek

Indefinido
Drásov
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Siemens
Siemens

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jsmetým zákaznického servisu Siemensu Drásov nedaleko Brna. Naším úkolem jeposkytovat koncovým zákazníkům z celého světa komplexní péči k námi dodávanýmelektro motorům a generátorům vysokých výkonů. Naše práce začíná uvedenímstrojů do provozu a pokračuje údržbou, dodávkami náhradních dílů a opravami.

Donašeho týmu hledáme posilu která nám pomůže s koordinací zakázek.

Čemu se budete věnovat především?

• Logisticekomponentů a materiálů mezi pracovišti

• koordinace následných činností po servisu (zpětnákompletace stroje, testování ve zkušebně, balení a doprava k zákazníkovi )

• Objednávkámmateriálu

• Prácis výrobní dokumentací

• Práciv SAP – odepisování hotové výroby

• PřípravěKPI, zpracování docházky

Na co se můžete těšit?

•  Sílu a stabilní zázemíspolečnosti Siemens která je na trhu již 130 let

•  Uplatnění v rostoucím aprespektivním oddělení

•  Atraktivní a různorodou práci

•  Odborné a jazykové vzdělávání,osobní rozvoj

•  Vysokou míru samostatnosti

•  fajn tým, který drží při sobě a vzájemně se podporuje

Co by vhodný uchazeč měl mít?

•  Ochota cestovat mezi Brnem a Drásovem několikrát týdně

•  AJ nebo NJ výhodou

•  Organizační schopnosti

• pečlivost, dobré komunikační schopnosti, orientaci nasplnění úkolu, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost a schopnostsamostatné práce

• ŘP sk.B

• Znalost logistickýchprocesů výhodou

Co vám nabízíme?

• 5týdnů dovolené

• 1400,-měsíčně na penzijní/životní pojištění

• Závodnístravování za zvýhodněnou cenu

• Flexibilnípracovní doba s pevným jádrem a možností homeofice

• 7000,-ročně na zdraví a volnočasové aktivity (Benefit plus)

• Akciovýprogram pro zaměstnance

• Další odborný aosobnostní rozvoj (jazykové kurzy, odborné semináře)

Organization: Portfolio Companies

Company: Siemens Electric Machines s.r.o.

Experience Level: not defined

Job Type: Full-time

¿Quieres saber más?