Este puesto ya no está disponible.

Junior Specialist GBS R2R master data with Chinese and AJ (possibly with Czech) – Ostrava/Prague

Indefinido
Ostrava
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Experiencia: > 3 años

Siemens
Siemens

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

JuniorSpecialist GBS R2R kmenových dat s čínštinou a AJ (případně s češtinou) –Ostrava/Praha

V našem centrusdílených služeb nabízíme volné pracovní místo Junior Specialist GBS R2R kmenových dat s čínštinou a angličtinou(případně s češtinou).

Budešse věnovat především:

  • správě dat v databázi dodavatelů a odběratelů
  • evidenci údajů a provádění jejich změn
  • administraci dat v interních systémech
  • písemné i telefonické komunikaci s interním a externím zákazníkem
  • doplňkovým administrativním pracím spojených s provozem oddělení

Měl/abys mít:

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost čínštiny a angličtiny (další jazyk výhodou)
  • uživatelskou znalost PC
  • zkušenosti v oblasti administrace dat výhodou
  • velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce
  • přesnost, pečlivost, odpovědnost, iniciativu

Co ti můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, homeoffice a firemní mateřskou školku (v Ostravě v rámci lokality) pro lepšískloubení pracovního a soukromého života
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů docafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě e-stravenek (kartaBenefit Plus)
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akciezdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky u smluvníchpartnerů
  • možnost využití jazykových kurzů na pracovišti (AJ, NJ)
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • možnost kariérního růstu na základě vašich výsledků

JuniorSpecialist GBS R2R master data with Chinese and AJ (possibly with Czech) –Ostrava/Prague

Inour shared services center we offer a vacancy Junior specialist GBS R2Rmaster data with  Chinese and English(possibly with Czech).

Youwill focus primarily on:

•data management in the vendor and customer database

•registering data and changes

•data administration in internal systems

•written and telephone communication with internal and external customers

•additional administrative work related to the operation of the department

Youshould have:

•Secondary education

•communicative knowledge of Chinese and English (another language advantage)

•PC user knowledge

•experience in data administration is an advantage

•very good communication skills and teamwork capability

•accuracy, diligence, responsibility, initiative

We can offer you:

  • 5weeks holiday; flexible working hours; home office and company nursery schoolsin Prague and Ostrava for a good work-life balance
  • Individualbenefits of min. 24,000 CZK which you can turn into a combination of up to 8extra days of holiday; cafeteria points or pension and/or life insurance
  • companycanteen supplement
  • possibilityof becoming a Siemens shareholder with free stocks
  • variousdiscounts and offers

Organization: Global Business Services

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

¿Quieres saber más?