Este puesto ya no está disponible.

Dělník v lisovně - 3 směny, plat cca 30.000 Kč!

Indefinido
Mohelnice
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Siemens
Siemens

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Na oddělení lisovny mohelnického závodu Siemens, s.r.o., nyní hledáme nové kolegy, kteří mají pozitivní vztah k manuální práci. Nabízíme vám práci na 3 směny s volnými víkendy a štědré zaměstnanecké benefity.

Přidejte se k nám a staňte se členem našeho týmu!

Náplň práce

  • lisování plechů
  • svazkování statoru

Těšit se můžete zejména na

  • přátelský kolektiv a podporu v začátcích
  • příležitost vhodnou i pro čerstvé absolventy
  • sílu a zázemí společnosti Siemens
  • možnost zaučení na více pracovních pozic a s tím spojený kariérní růst

Požadujeme

  • vztah k manuální práci
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • ochotu učit se a spolupracovat
  • flexibilitu, spolehlivost

Dále vám nabízíme

  • práci na plný úvazek (37,5 hodiny týdně)
  • práci ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • částku 22.000 Kč/rok v rámci nabídky programu Benefit Plus, kterou můžete čerpat na vámi vybrané produkty či služby
  • jídelnu v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • prémie ve výši 25 %, příplatky
  • odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 20.000 nebo 30.000 Kč
  • nástup ihned nebo dohodou

Benefits

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

¿Quieres saber más?