Este puesto ya no está disponible.

Back-End Java Developer

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Siemens
Siemens

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jak vypadá Váš budoucí tým?

Budeš součástí evropského SW Engineering týmu, který vyvíjí další generaci Java aplikací pro vlaky jako jsou informační systém pro cestující, determinování počtu cestujících, CCTV a dalších nových technologií, které budou nasazeny do Siemens vlaků celosvětově. Tvůj software bude splňovat vysoké nároky na robustnost, chybovost i udržitelnost.

Co bude Vaší úkolem?

  • Budeš členem decentralizovaného, mezinárodního vývojářského týmu.
  • Čeká tě design softwarových modulů, psaní čistého produktového kódu na bázi testování, vývoj automatizovaných integračních testů, a on-site podpora uvádění vlaků do provozu (služební cesty 5 %)

Co potřebujete pro to stát se členem týmu?

  • 3 a více let zkušeností s Javou (Java 6+)
  • Min. 1 rok zkušenost s JavaScript a HTML
  • Znalost Linux, čistého a přehledného kódování a standardní IP komunikace
  • Rámcovou znalost následujícího: Jira, Jenkins, Git nebo Subversion, včetně branching modelů
  • Min. 1 rok zkušenost se Scrum/Kanban a CI/CD, TDD nebo XP
  • Plynulou znalost angličtiny

Čím se můžete odlišovat od dalších kandidátů?

  • Znalost Java component frameworks, konkrétně OSGi
  • Zkušenosti s C++, C#, C, SonarQube, a Gradle
  • Zkušenost s prací ve vlakovém průmyslu
  • Znalost německého jazyka nebo jiných cizích jazyků

S nástupem k nám, kromě jiného, získáte například:

  • Nástupní bonus 50 000 CZK
  • Až 33 dní dovolené
  • Pracovní dobu tak, jak si ji zorganizujete (mezi 10-14 hod. byste měl/a být vždy na přijmu)
  • Možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života (v případě práce z domova příspěvek 100 Kč/den)
  • Osobní roční rozpočet ve výši 24 000 nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžete využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii

A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Klikněte zde: https://www.siemens.cz/mobilityjobs/firemni-benefity

Kde najdete naše kanceláře? V blízkosti metra Stodůlky v Praze.

Chceš se stát součástí Siemens Mobility? Pošli nám svůj životopis v angličtině!

Nemáte připravený CV nebo Vám chybí více informací? ♀️♂️ Kontaktujte mě na zuzana.trubacova()siemens.com nebo zde www.linkedin.com/in/zuzana-trubacova. Ráda si Vás přidám do sítě kontaktů i pro případnou budoucí spolupráci!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova

¿Quieres saber más?