Este puesto ya no está disponible.

After Sales Junior Specialist/Specialist with German - Ostrava

Indefinido
Ostrava
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Siemens
Siemens

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

V našem Centru sdílených služeb společnosti Siemens v Ostravě hledáme specialisty pro péči o zákazníky s němčinou. Jedná se o skvělou příležitost pro kandidáty, kteří chtějí začít svou kariéru v profesionálním prostředí nově budovaného týmu poskytujícího podporu jedné ze Siemens divizí –Smart Infrastructure (SI). Do nově vzniklého týmu nehledáme jen zkušené kandidáty, ale také šikovné absolventy.

Budete se věnovat především

  • administraci německých servisních smluv pro Smart Infrastructure s různou úrovní komplexnosti včetně jejich zpracování v SAP – zakládání nových smluv, úprava informací o zákaznících, fakturace, atd.
  • řešení klientských požadavků týkajících se smluv a faktur
  • podpoře a poradenství na základě poskytnutých informací klientem
  • vyřizování příchozích e-mailů a telefonních hovorů v německém jazyce
  • aktualizaci dat v systému SAP (zaučíme Vás)
  • podávání návrhů na optimalizaci procesů
  • účast na týmových poradách

Co od Vás očekáváme?

  • komunikativní znalost německého jazyka – psaná i mluvená forma (min. úroveň B1/B2), denní komunikace v němčině
  • dobré schopnosti v oblasti komunikace a mezilidských vztahů – denní kontakt se zákazníky z Německa
  • zájem o práci v administrativě a optimalizaci procesů
  • uživatelskou znalost práce s PC, znalost MS Office, SAP výhodou
  • týmový duch

Co Vám můžeme nabídnout?

  • smlouvu na dobu určitou 1 rok
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřská školka pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Organization: Global Business Services

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Recent College Graduate

Job Type: Full-time

¿Quieres saber más?