Este puesto ya no está disponible.

TRAINEE – INTERNÍ AUDITOR

Tiempo parcial
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Raiffeisenbank

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Do týmu Interního auditu v Raiffeisenbank hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Interního auditora – formou spolupráce DPČ. V prvním roce budete mít možnost seznámit se s audity procesů z různých oblastí banky např. audit poboček, úvěrů, compliance, účetnictví apod. Na auditech se vždy pracuje v dvou až tříčlenných týmech, což umožňuje rychlé učení a předávání znalostí. V dalších letech se předpokládá specializace na vybranou oblast.

Co bude vaším úkolem?

  • Plánovat a provádět audit bankovních procesů
  • Projednávat zjištění, navrhovat doporučení a vypracovávat auditorské zprávy
  • Provádět následné audity s cílem zajistit implementaci doporučení/opatření v praxi

Co u nás získáš

V Trainee programu budete mít možnost poznat různá pracoviště banky, sledovat manažery a specialisty při práci a následně se svými nápady a dovednostmi aktivně zapojit do fungování oddělení. Můžete přispět přímo ke zlepšování bankovních produktů po studenty. Absolvujete zajímavá školení, kurz bankovní angličtiny. V rámci programu nabízíme také možnost podpory při zpracování diplomové práce.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám své CV. Těšíme se na Vás!

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Requisitos

  • Jste k 1.9.2019 studenty 3. nebo 4. ročníku VŠ
  • Ovládáte velmi dobře práci s MS Office
  • Máte výborné analytické, komunikační, prezentační a argumentační schopnosti
  • Chcete se dále vzdělávat a jste schopni samostatné i týmové práce
  • Anglický jazyk máte plynný v mluvené i písemné formě
  • Máte základní znalost bankovních procesů/produktů
  • Hledáte práci na dohodu o pracovní činnosti

¿Quieres saber más?