Este puesto ya no está disponible.

SPECIALISTA VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK - INSOLVENČNÍ ŘÍZENÍ

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Raiffeisenbank

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Do týmu Recovery Collection v oblasti řízení rizik hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Specialisty vymáhání pohledávek.

Co bude vaším úkolem?

  • Spravovat retailové pohledávky (primárně hypoteční a micro úvěry) v insolvenčním řízení (přihlášky, výzvy, incidenční žaloby, souběžné vymáhání, spolužadatelů a avalistů – sodní řízení, dohody splátkových kalendářů s přímou vykonatelností, výzvy apod.).
  • Komunikovat s externími partnery, insolvenčními správci, soudy a exekutory.
  • Poskytovat součinnost ostatním útvarům banky.

Co u nás získáš

  • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR.
  • Sehraný tým, který Vám stejnou měrou oplatí Vaši práci a podporu skvělé šéfové Petry, která za vámi bude vždy stát.
  • Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze na Pankráci.
  • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku a cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.

Requisitos

  • Máte alespoň středoškolské vzdělání, ideálně ekonomického nebo právního směru.
  • Máte právní povědomí, především insolvenčního zákona.
  • Orientujete se v produktech banky a máte zkušenost v oblasti vymáhání pohledávek.
  • Práce v MS Excel a MS Word Vám nedělá problém – ovládáte základní funkce v Excelu, Wordu a Power pointu.
  • Máte alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny – naše systémy jsou v angličtině.
  • Jste týmový hráč, umíte vyjednávat a při práci jste precizní.

¿Quieres saber más?