Este puesto ya no está disponible.

SPECIALISTA PRO SPOLUPRÁCI S EXTERNÍMI CALL CENTRY - Teplice

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Raiffeisenbank

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Pro naše kontaktní centrum v Teplicích hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á se postará o spolupráci s našimi externími call centry. Náš specialista samostatně vede přidělené projekty, plně zodpovídá za dosažené výsledky a má klíčový podíl na úspěchu celého oddělení."Dostat se na pozici specialisty pro externí call centra považuji za nejklíčovější v mé dosavadní kariéře. Mým každodenním chlebem byl úzký kontakt s kolegy z Centrály, což mě mnohé naučilo, jelikož se častokrát jedná o kapacity ve svém oboru. No a pak je tu to největší gró této pozice – externí call centra. Zažil jsem za téměř 3 roky spoustu změn, kdy jsme ukončovali spolupráci s agenturami a současně jsem se s radostí dočkal i nastavení spolupráce s novou agenturou úplně od základů. Jestli někoho baví pracovat s lidmi, tak tohle je strop. Nejlepší na tom je, že člověk je pánem svého času a může si samostatně organizovat svojí práci, což byl pro mě obrovský benefit. Navíc jsme se ve velkém podíleli na pro banku klíčových projektech. Jednoduše to byl pro mě nejlépe pracovně strávený čas a řekl bych, že málokdo má tušení, co se všechno člověk na této pozici naučí a co za svět objeví." Tom, tři roky na pozici Specialisty

Co bude vaším úkolem?

  • Budete zajišťovat spolupráci s našimi partnery od A do Z - zpracování kampaně odchozího volání, projednání kapacit a podmínek, příprava prodejního hovoru, proškolení operátorů, náslechy hovorů, zpětná vazba, reporting, plnění nastavených cílů.
  • Své místo budete mít v Teplicích, ale průběžně budete dojíždět na externí call centra (cestováním strávíte 5 – 7 dní v měsíci).

Co u nás získáš

  • Důvěru, volnou ruku a možnost seberealizace.
  • Prostor pro nové nápady a podílení se na rozhodování a strategii řízení externích CC.
  • Zajímavé kontakty a příležitost kariérně vyrůst – budete úzce spolupracovat s kolegy na centrále (CRM, produkt a další).
  • Zázemí velké mezinárodní banky, která vás překvapí neformálními vztahy a domácí atmosférou.
  • Dovolená navíc, účet zdarma a naše zvýhodněné produkty, to je jistota. Také máme bohatou kafeterii, která vám umožní stát se pánem svých benefitů – sami se rozhodnete, na co chcete své body použít (stravenky, cestování, vstupenka do fitka a mnoho dalšího).Jak se přihlásit?Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Requisitos

  • Máte výborné komunikační dovednosti a nebojíte se prezentovat před větší skupinkou posluchačů.
  • Pracujete s MS Office a zvláště Excel je váš oblíbenec :) Jste dobří v analýze dat a informací.
  • Chcete na sobě pracovat a můžeme se na vás spolehnout.

¿Quieres saber más?