Este puesto ya no está disponible.

JR ACCOUNT MANAGER - CORPORATE SEGMENT – RAIFFEISEN LEASING

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Raiffeisenbank

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Společnost Raiffeisen – Leasing, s.r.o., působí na trhu od roku 1994 a je součástí finanční skupiny Raiffeisen Bank. Navazuje na více než 140 letou tradici v poskytování komplexní nabídky finančních produktů fyzickým osobám, malým a středním firmám i korporátním klientům. Právě nyní rozšiřujeme náš obchodní tým a hledáme nového kolegu/kolegyni do oddělení Corporate Sales.

U nás je to o vás.

Co budete na této pozici dělat?

  • Pečovat o svěřené portfolio zákazníků (B2B).
  • Zpracovávat nabídky financování a dále je realizovat.
  • Podpora seniorních kolegů a spolupráce s nimi.
  • Připravovat a kompletovat podklady od klientů pro schválení risk managementem.
  • Řešit provozní požadavky klientů v rámci týmu.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Máte základní ekonomické znalosti a obchodní dovednosti.
  • Disponujete výbornými prodejními, komunikačními a prezentačními schopnostmi.
  • Nebojíte se plánů a dosažení vysokých obchodních cílů již v prvním roce činnosti je pro vás výzvou.
  • Jste odpovědný, vytrvalý a odolný vůči stresu.
  • Vlastníte řidičské oprávnění sk. B a jste aktivní řidič.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni pro vás bude výhodou.

A co nabízíme my?

  • Zajímavou práci v perspektivní leasingové společnosti.
  • Finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi a dovednostem.
  • Příjemné pracovní prostředí na Praze 4, přímo u metra C.
  • Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání.
  • Benefity na míru - třeba výhodný úrok na hypotéku nebo slevy u řady společností (a k tomu klasika – cafeterie, stravenky, Multisport karta, týden dovolené navíc 4 Sickdays a další).

¿Quieres saber más?