Este puesto ya no está disponible.

HYPOTEČNÍ SPECIALISTA (Praha Budějovická)

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Raiffeisenbank

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Již počtvrté v řadě byla Raiffeisenbank oceněna jako banka s nejlepší kvalitou prodeje hypoték ve studii „Market Vision“ a jsme nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka 2016 v České republice, přidejte se k nám! Pro Hypoteční centrum v Praze hledáme komunikativního kolegu, který přispěje k dalším úspěchům a rekordnímu růstu poskytování hypotéčních úvěrů. Pokud máte obchodního ducha, umíte najít pro klienta řešení na míru a baví vás navazovat vztahy, zkuste to s námi. Budete součástí nejen úspěšného týmu hypotečních poradců, ale i celé banky, která velmi rychle roste. Zrovna tak může růst i vaše kariéra! V rámci prvního roku očekáváme od vybraného uchazeče zejména aktivní spolupráci s externími partnery a obchodní činnost vedoucí k plnění obchodních cílů v oblasti hypotečních úvěrů a doplňkových produktů (úvěry ze stavebního spoření, pojištění nemovitosti). Budete součástí x-členného týmu hypotečních specialistů a úzce spolupracovat budete také s dalšími kolegy z poboček a firemních center.

Co získáte u nás?

•Příležitost stát se špičkovým odborníkem v oblasti hypotečního financování.•Poctivou odměnu za dobře odvedenou práci s možností výrazného vlivu její výši na základě vlastní aktivity.•Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.•Velice příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv (kolektiv "drží spolu" a pomáhají si navzájem).•Benefity na míru – třeba příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u vybraných partnerů (a k tomu klasika – příspěvek na volnočasové aktivity, zdraví, stravenky, zvýhodněné produkty a další…).•Zázemí renomované dynamické banky, která je již řadu let vnímána jako inovátor na hypotečním trhu a získala ocenění nejlepší banka v ČR (ocenění EMEA Finance 2016).

Co u nás získáš

•Máte alespoň SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru.•Jste komunikativní člověk s obchodním duchem.•Dokážete navazovat vztahy v novém prostředí.•Umíte se nadchnout pro splnění společného cíle.•Máte chuť vzdělávat se a rozšiřovat své znalosti v oblasti hypotečního financování.•Spokojenost vašich klientů je pro nás klíčová.Pokud cítíte, že je to práce pro vás, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme. U nás je to o vás!

Requisitos

•Pomáhat klientům realizovat sen o vlastním domově.
•Vytvářet pro klienta individuální řešení hypotečního financování.
•Kontrolovat podklady před podepsáním hypoteční smlouvy (podklady vám připraví váš kolega hypoteční bankéř odpovědný za čerpání úvěru.
•Pečovat a rozšiřovat portfolio externích partnerů s cílem vytvářet pevné a dlouhodobé vztahy.
•Rozvíjet své obchodní dovednosti a dosáhnout tak skvělých prodejních výsledků.

¿Quieres saber más?