Welcome to the Jungle - Logotipo
Raiffeisenbank

BRIGÁDA ADMINISTRATIVNÍ PODPORA – Olomouc

  • Částečný úvazek
  • Olomouc

  • Bankovnictví, Finance

  • Olomouc

Tato pozice byla obsazena!

Raiffeisenbank patří mezi největší banky na domácím trhu. Odborná i laická veřejnost je chválí za profesionální přístup ke klientům, špičkové produkty a služby i dobré hospodářské výsledky. Byli vyhlášeni nejlepší bankou v České republice. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu, posláním je být klientsky nejpřívětivější a vynikat mezi ostatními bankami v oblasti zákaznické zkušenosti. Věří, že se jim to daří, neb se jim společným úsilím všech podařilo již dvakrát po sobě získat titul Klientsky nejpřívětivější banky. Jsou na to náležitě hrdí, ale současně si s pokorou uvědomují, jak je toto vyznamenání zavazující.

Popis pozice

Máte zájem získat praxi, nasbírat nové zkušenosti a přivydělat si během studia nebo při rodičovské dovolené? Do našeho oddělení Treasury Back Office v Olomouci hledáme nového kolegu / kolegyni, který/á může formou dlouhodobé brigády odpracovat až 80 hodin měsíčně.

Co bude vaším úkolem?

  • V aplikacích banky zpracovávat administrativu spojenou s vypořádáním cenných papíru.
  • Třídit a zakládat dokumentaci.

Co u nás získáš

  • Moderní a příjemné pracovní prostředí blízko hlavního nádraží v Olomouci.
  • Práci v mladém kolektivu a fajn šéfa Tomáše.
  • Možnost uplatnit své vzdělání či zkušenosti v bankovnictví.

    Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

    V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

Vítané zkušenosti

  • Rádi pracujete s PC, využívat budete MS Office a interní bankovní systémy.
  • Zajímá vás oblast podpory investičního bankovnictví.
  • Můžete pracovat ideálně 4krát týdně, po-pá mezi 8:00 – 13:00 hod.

  • Olomouc
  • Añadir a favoritos
  • Compartir en Twitter
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en LinkedIn

Nuestra selección de artículos

Inspírate con esta selección de artículos

Work in Barcelona: François

Originally from Belgium, he left his job at Google in San Francisco to move to Barcelona with his wife, where he decided to open his own bakery.

  • December 11, 2019