Este puesto ya no está disponible.

BANKOVNÍ PORADCE - Praha, Václavské náměstí

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Raiffeisenbank

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Na naši pobočku na Václavské náměstí v paláci Astra hledáme Bankovního poradce, který se postará o naše klienty a zajistí hladký průběh pokladních činnosti. Těší se na vás tým kolegů a zkušená manažerka Kateřina Turková, nejen oni vám pomohou se zaučením.

Pobočka je skvěle dostupná metrem (linka A i B). Otevřeno máme od pondělí do pátku, bez směnného provozu.

Co vás čeká?

  • Stanete se tváří Raiffeisenbank, prvním a nejdůležitějším kontaktem pro naše klienty.
  • Budete umět vybrat správný produkt z naší pestré nabídky.
  • Ovládnete veškerou administrativu spojenou s obsluhou klienta.
  • Ke komunikaci s klienty budete používat osobní, telefonický i e-mailový kontakt.

Bez čeho se neobejdete?

  • Maturitního vysvědčení, které je potřebné pro certifikace.
  • Chuti rozvíjet své obchodní nadání – potěší nás vaše předchozí prodejní zkušenosti. Pokud je nemáte, umíme rozvinout váš talent.
  • Cizí jazyky (zejména angličtina) – nebojte se, nehledáme dokonalost, ale schopnost obsloužit klienta, který nehovoří česky.
  • Smysl pro humor – na našich pobočkách vládne dobrá nálada.

Na co se můžete těšit?

  • Když splníte plán na 100 %, vyděláte si 7.500 Kč. Strop je však až 15.000 Kč/měsíčně.
  • První rok získáte 14 tis. v kafeterii, od druhého roku 27. tis bodů
  • 25 dní dovolené, čím déle s námi budete, tím více volna si můžete užít
  • 4 free days
  • Zvýhodněné bankovní produkty včetně hypotéky
  • Osobní rozvoj u nás není prázdná fráze. Těšit se můžete na propracovaná školení a skvělý tým, který se stará o vzdělávání pobočkové sítě. Digitální platformy, které RB nabízí zdarma zaměstnancům, jež vám usnadní přístup ke vzdělávání nejen z oboru. Zpřístupníme vám mnoho seminářů, které se věnují životním stylu – pro Raiffeisenbank je zdraví a spokojenost zaměstnanců prioritou.
  • V Raiffce se nebudete nudit, najdete nové přátele, osvojíte si bankovní know-how a otevře se vám mnoho kariérních příležitostí. Nezapomeňte, že 8 z 10 manažerů vyrostlo v Raiffce.
    Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV, můžete jej poslat i na email kamila.nemcova@rb.cz

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

¿Quieres saber más?