Este puesto ya no está disponible.

BANKOVNÍ PORADCE JUNIOR- Brno, Masarykova

Indefinido
Brno
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Raiffeisenbank

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Máte duši obchodníka a zájem o oblast financí? I bez zkušeností z banky se u nás můžete stát profesionálem v oblasti poskytování bankovních produktů. Vše potřebné vás naučíme, důležité je mít chuť a vůli. Nastartujte svou bankovní kariéru u nás v Raiffce na pobočce Brno Masarykova.

Co vás čeká?

  • V prvních týdnech se společně zaměříme na vaší adaptaci. Díky propracovanému školícímu systému a podpoře kolegů proniknete do tajů bankovnictví, ve všem vás zaučíme a získáte potřebné certifikace.
  • Po zaučení se stanete pro naše klienty profesionálním partnerem, který poskytuje prvotřídní servis na osobních schůzkách i po telefonu a plní stanovený plán prodeje produktů.
  • Budete proaktivně poskytovat širokou paletu bankovních produktů dle potřeb klientů, a tak jim komplexně pomáhat ve všelikých životních situacích.

Na co se můžete těšit?

  • Možnost výrazně ovlivnit výši výdělku. Při plnění plánu na 100% si na měsíčních bonusech k fixní mzdě vyděláte 7.500 Kč, ale strop je až na 15.000 Kč.
  • Otevřenost, týmovost a neformální vztahy. Naše kultura stojí právě ně těchto pilířích. Mrkněte na #zivotvraiffce a na www.atmoskop.cz.
  • Příležitost se kariérně posouvat. Většina našich specialistů a ředitelů u nás začínalo právě na této pozici.
  • A mnoho dalšího navíc:
  • 25 dnů dovolené a s léty strávenými v Raiffce počet dní dovolené narůstá
  • 4 dny volna bez udání důvodu
  • Při nástupu 14.000 Kč a po prvním roce 27.000 Kč v Cafeterii, které můžete využít na kulturu, vzdělávání se, dovolenou či cokoliv jiného
  • Zvýhodněné bankovní produkty
  • Slevy u partnerský společností, např. Premier Cinema, O2, Čedok, ČD

Bez čeho se neobejdete?

  • Máte chuť obchodovat a svůj obchodní um i dále zlepšovat. Výhodou je předchozí obchodní praxe z banky či odjinud.
  • Jste rádi v denním kontaktu s lidmi a nebojíte se být v komunikaci i proaktivní.
  • V digi prostředí jste jako ryba ve vodě. Klienty budete učit, jak pracovat s naší mobilní aplikací.
  • Doma máte minimálně maturitní vysvědčení, které je podmínkou pro absolvování certifikací u ČNB.
  • Vítáte denní komunikaci v angličtině. Vzhledem k lokalitě pobočku denně navštěvuje velké množství zahraniční klientely.

Cítíte, že je pro vás tato práce v Raiffce jako stvořená? Tak neváhejte a zašlete nám své CV!

Těšíme se na setkání s vámi.

¿Quieres saber más?