Este puesto ya no está disponible.

APEX DEVELOPER / VÝVOJÁŘ V RAIFFEISEN LEASING

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Raiffeisenbank

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Raiffeisen – Leasing, s.r.o., jedna z významných leasingových společností v České republice, člen skupiny Raiffeisen, hledá nového kolegu/novou kolegyni do IT oddělení na pozici APEX Developera.

Co bude vaším úkolem?

  • Zajišťovat podpůrné procesy běžného denního provozu společnosti z pozice SW vývojáře
  • Modifikovat a rozvíjet unikátní nadstavbové interní aplikace
  • Aktivně komunikovat se správcem databáze Oracle a s dodavateli ostatních systémů
  • Kontrolovat a řídit se procesem stanoveným směrnicí pro nasazení změn funkcionalit, do-vývojů a oprav do testovacího a produkčního prostředí
  • Aktivně podporovat plánování technologického vývoje
  • Spravovat a aktualizovat dokumentace a spolupracovat na projektech

Co u nás získáš

  • Rozmanitou a zodpovědnou práci v zázemí mezinárodní bankovní skupiny
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Pět týdnů dovolené, stravenky, sickdays, možnost homeoffice po zapracování, jazykové kurzy a další firemní benefity
  • Nástup ihned
  • Možnost spolupráce na ŽL

    Jak se přihlásit?

    Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

    1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

    2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Requisitos

  • Ovládáte SQL, PL SQL a orientujete se ve vývojovém prostředí Oracle Application Express (APEX)
  • Máte VŠ technického směru, anebo SŠ s min. jednoletou praxí na pozici IT developera
  • Jste schopní efektivně komunikovat
  • Máte aktivní přístup při rozvoji anebo vytváření datového modelu
  • Máte analytické myšlení a dokážete se rychle zorientovatPak jste to právě Vy, koho hledáme....

¿Quieres saber más?

¡Estas ofertas de trabajo te pueden interesar!

Estas empresas también contratan para el puesto de "{profesión}".