PwC

PwC

 • Auditoría, Estrategia, Inteligencia artificial/Aprendizaje automático, TI/Digital
 • Bratislava
 • Visitar la web

Office of The Future

Od januára 2022 má PwC nové pracovné priestory – Office of the Future. Cieľom je priniesť flexibilnejšie prostredie, kde je viac priestoru na tímové spolupráce, ale aj pre jednotlivcov, ktorí potrebujú pracovať v tichom a pokojnom prostredí.

PwC

Príležitosti pre mladých

Príležitosť v PwC dostanú aj mladí ľudia, ktorí svoje smerovanie ešte len hľadajú. Hlavnými kritériami sú nadšenie pre technológie, motivácia a chuť učiť sa nové veci. Bez toho sa začať nedá. Keďže ťa v PwC mnohé naučia, je potrebné, aby si mal otvorenú myseľ.

Ďalším kritériom sú základy v oblasti IT – programovanie, databázy, testing a iné.

Na záver je to komunikatívnosť a znalosť anglického jazyka na veľmi dobrej úrovni.

PwC celkovo podporuje pracovné príležitosti a stáže pre študentov. Ich cieľom je pripraviť juniorov na biznis budúcnosti, ktorý spája technológie a poradenstvo.

V rámci BPM platforiem dokonca ponúka nastupujúcim kolegom intenzívny tréning, počas ktorého sa naučia pracovať s jednou z low-code platforiem (Pega alebo Appian) a dostanú aj základné školenia, aby boli pripravení na komunikáciu s klientom.

Sky is the limit.

PwC
PwC

Benefity, ktoré so sebou prináša práca v PwC

 • Hybridný spôsob práce –- z domu pracujú rovnako efektívne ako v office. V PwC si môžete kombinovať to, koľko času trávite doma, alebo ste spolu s tímom v kanceláriách bratislavského Twin City.
 • Projektový typ práce, práca pre TOP klientov nielen na Slovensku.
 • Neustále vzdelávanie a rozvoj na rôznych interných či externých tréningoch.
 • Rýchly odborný a profesionálny rast, ktorý sa následne odrazí aj na výplatnej páske vo forme pravidelného zvyšovania platu a bonusov za dobre vykonanú prácu.
 • V rámci komplexného Be Well Work Well programu sa postarajú o tvoj #well-being (psychologické, právne a finančné poradenstvo, Well-Being talks a rôzne ďalšie iniciatívy na podporu fyzického a mentálneho zdravia).
 • Vážime si tvoju prácu navyše, každá minúta sa počíta!
 • Cafeteria system – kde si každý nájde to svoje :).
 • Plne preplatené stravné lístky, možnosť Multisport karty, dni voľna navyše počas Vianoc, Sick days.

Prezentácia

V PwC sme komunita riešiteľov, ktorí spolu pracujú, aby budovali dôveru v spoločnosť a spoločne riešili dôležité problémy. Na Slovensku je PwC najväčšia poradenská spoločnosť s najširšou ponukou služieb, čo umožňuje sa najviac špecializovať. Okrem auditu PwC poskytuje poradenstvo naprieč rôznymi oblasťami od daní, cez financie, transformačné projekty, biznis proces manažment, kontroling, finančné analýzy, robotizáciu a automatizáciu nielen vo finančných procesoch, development až po umelú inteligenciu.

Advanced Technology Solutions je medzinárodný tím v PwC, ktorý pracuje na projektoch v rámci technologických platforiem, ako je Pega, Appian, development v Pythone, Javascripte alebo Ruste predovšetkým pre zahraničných klientov v krajinách, ako sú Spojené štáty, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Kanada, Holandsko, Španielsko, Bahrajn a iné.

PwC pracuje aj na projektoch v oblastiach, ako je detekcia anomálií, počítačové videnie či klasický development v Jave aj na Slovensku. Medzinárodné prostredie znamená nielen pracovať na projektoch pre firmy v zahraničí, ale aj pracovať s kolegami z rôznych kútov sveta a používať denne angličtinu. Sídlo firmy je v Bratislave, ale veľa kolegov pracuje remotely z rôznych kútov Slovenska alebo z rôznych krajín – Česká republika, Poľsko, Rumunsko, Chorvátsko, Ukrajina, Saudská Arábia, Ruská federácia a iné.

PwC vytvára prostredie, kde sa môžu kolegovia učiť jeden od druhého. Projekty, ktorým sa venujú, prinášajú veľký priestor učiť sa rýchlo nové veci. Nielen o nových technológiách, ale aj o klientoch, rôznych odvetviach a ich biznise. Týmto spôsobom môžeme lepšie reagovať na ich potreby.

Vo svojom rozvoji zamestnanci nikdy nie sú sami. Každý má prideleného svojho kouča, ktorý mu pomáha nastavovať ciele a napredovať vo firemnej štruktúre. V PwC sa riadime tým, že na to, aby ľudia mohli skutočne vyniknúť, potrebujú cieľavedomých lídrov, ktorí vedia odhaliť potenciál jednotlivcov.

Čo hľadajú

PwC je úspešná spoločnosť, ktorá neustále rastie a rozširuje svoje tímy o skúsených špecialistov a aj absolventov a študentov, ktorí si svoju kariéru len začínajú budovať.

Možnosť uspieť v PwC má naozaj každý, kto sa chce učiť a napredovať nielen vo svojom odbore, ale aj v oblasti soft skills alebo manažmentu. V PwC sa kladie veľký dôraz na osobný rast a výsledky, a preto priťahuje ľudí, ktorí chcú dosahovať svoje ciele a rozvíjať sa. V PwC napredujú ľudia, ktorí prichádzajú s novými inovatívnymi nápadmi, ktorí sú komunikatívni a tešia sa na nové technológie.

Čo je dobré vedieť

PwC využíva najmodernejšie technológie naprieč všetkých službami a projektmi – v audite, daňovom poradenstve a vo všetkých sférach biznis consultingu. V PwC pracujú ekonómovia, matematici, dátoví analytici, developeri, biznis procesní konzultanti, manažéri a mnoho ďalších rôznych profesií. Vďaka tomu pomáhame svojim klientom rozvíjať a zlepšovať ich podnikanie.

Konzultant má priamy kontakt s klientom. Počúva, čo klient potrebuje, a snaží sa mu nájsť najlepšie možné riešenie. Konzultant by mal pochopiť biznis, procesy a potreby firiem, pre ktoré pracuje, aby mohol následne vypracovať návrhy a riešenia. K práci konzultanta v PwC patrí aj technická stránka, samotný vývoj riešení je potom omnoho efektívnejší, pretože je šitý na mieru potrebám biznisu jednotlivých klientov.

V PwC má svoje miesto aj zábava, organizujeme nielen Vianočnú párty, ale aj legendárne Spring & Alumni Party, na ktoré pozývame aj bývalých kolegov. Pravidelne organizujeme Away Days v rekreačných lokalitách, aby sme si mohli spolu oddýchnuť. Takisto aj spoločné obedy, posedenia pri pive, paintball, bowling alebo iné zábavy. Nápady na spoločnú zábavu môžete priniesť aj vy.

Vložiť tento profil na vašu webovú stránku