Este puesto ya no está disponible.

KUCHAŘ/KUCHAŘKA PRVNÍHO VEGANSKÉHO FIREMNÍHO BISTRA V PRAZE

Indefinido
Modletice
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 30 de septiembre de 2022
Sin trabajo a distancia

Perfect Canteen

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Máš chuť být součástí nového a ojedinělého projektu? Sleduješ trendy a baví tě téma veganství?
Pro našeho významného klienta jsme otevřeli první firemní ryze veganské bistro v Praze a rádi bychom dali příležitost spolehlivému kuchaři nebo kuchařce, který/á chce tento unikátní projekt tvořit s námi.

Jedná se o zcela nový koncept firemního stravování, který zohledňuje trendy rostlinné a veganské gastronomie a stojí na třech základních pilířích:

Udržitelnost a ekologie
Plně rostlinný sortiment
Důvěra a možnost volby

Zákazníkům, tedy zaměstnancům dané společnosti nabízíme snídaně, snacky a obědy, otevírací doba bistra je od 8 hodin do 14.30. Zákazníci si sami vybírají, nandávají i markují svou konzumaci, vše je na plné důvěře zaměstnavatele k zaměstnanci.

Od tebe očekáváme, že budeš s námi rostlinné receptury vařit a dále vyvíjet a budeš pravá ruka naší šéfkuchařky Lucie.
Budeš připravovat snídaňové a obědové menu tohoto bistra, a budeš dohlížet na hladký chod celého provozu.
Budeš dohlížet na to, aby zákazníci byli neustále šťastni, aby jídlo nedošlo a budeš i tváří tohoto bistra, tedy kontakt se zákazníkem bude na denní bázi.

Co ti nabízíme je stabilní a dlouhodobá spolupráce, férové jednání, ranní směny od pondělí do pátku.
Od šéfkuchařky Lucky se budeš neustále učit novým věcem a budeš součástí ojedinělého projektu.
Ke stabilní mzdě na HPP nabízíme možnost přivydělat si na na našich cateringových akcích.

Requisitos

Tento job je vhodný pro člověka, který nejen rád a dobře vaří, ale umí si svůj čas dobře zorganizovat, rád komunikuje se zákazníkem a zajímá se o trendy v rostlinné a veganské gastronomii.

¿Quieres saber más?