P-LAB

P-LAB
P-LAB
 • Rok založení

  1991
 • Zaměstnanci

  30
 • Zastoupení pohlaví

  60 %40 %
 • Průměrný věk

  32 let
 • Obrat

  60M Kč
P-LAB
P-LAB
P-LAB

Názor každého z nás má v P-LABu stejnou váhu.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/Chw13T4RGyaSzGzkZFwD5P-L0LtTvvw_GYxLp3PSKeM/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzU0OTYvMTU3MzAyLzlhYzI2YTk5LWM3OGItNGE5ZC04ZmUxLWM3Mjk4NDgyMWYyOS5qcGc

Barbora Bílková, Team Leader zákaznického oddělení

P-LAB

Snažím se, aby se P-LAB vyvíjel a fungoval i za dalších 25 let.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/qklRSIMPlS2s3NLVpqRLCULcLa-y2T-ER4koxTuNL58/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzU0ODUvMTU3MzAyL2IyODQ3MGQzLTIwNzAtNGU5ZC04NjI3LTRiYTUwYWY2YjNjMS5qcGc

Tomáš Přikryl, CEO

Lidský přístup, který P-LAB k zákazníkovi má, je pro mě důležitý.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/p_Q6m9ZB3UmZEn5W_pFUlFlSjFWhjT8Dh8UVN4HJsio/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzU0ODYvMTU3MzAyLzJlMDU2YmQ3LTRmODQtNGQ3NC04ZWFjLTdlYmQ5ODI5OTk4ZC5qcGc

Ondra Vik, Key Account Manager

P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB

S tím, že tě vedení pochválí i za maličkost, jsem se dříve nesetkala.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/6FhBF5HIK6qQABoTzWUFwZE5j58jBgzj1sCUqj7te2s/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzU0ODgvMTU3MzAyL2M5MjIxN2Y3LTRhMWItNDE5Yi1iYTE1LTUyMzczMmU1MDg2Zi5qcGc

Linda Kavalierová, Key Account Manager

P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB

Sledovat!

P-LAB letos slaví 30 let

Od roku 1991, kdy P-LAB založili vědci spolupracující v rámci svého působení na Akademii věd, uplynula už 3 desetiletí. Byli to manželé Přikrylovi, kteří díky své píli, průbojnosti, odvaze a chuti riskovat víc než řada lidí z jejich okolí, vybudovali českou rodinnou firmu se silným základem a velkým potenciálem. Zrodil se P-LAB. V roce 2013 vedení společnosti převzal jejich syn Tomáš Přikryl. Převzetí firmy, ač generační odměna někdy nebývá jednoduchá, proběhlo více než úspěšně Tomáš dal P-LABu spoustu nových impulsů a nápadů, s celým týmem na sobě neustále pracují a vylepšují, co se dá.

Co se změnilo?

Tomáš s týmem nastavili intenzivnější a otevřenější komunikaci prostřednictvím obchodních zástupců a marketingového oddělení. Přizpůsobili tomu také péči o zákazníky a dynamiku produktového týmu. Nezastavili se před žádnou změnou. A vyplatilo se! P-LABu kontinuálně přibývají zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé a s nimi i produkty v nabídce. P-LAB má nové administrativní prostory, větší kapacitu skladu a rychlejší logistiku. Ale i přesto, že se toho tolik událo, je P-LAB v jádru pořád takový, jaký ho mají zákazníci rádi už 30 let.

Co si v P-LABu můžete pořídit?

Vše, co je potřeba do laboratoře. V online katalogu si můžete vybírat ze široké nabídky potřeb pro laboratoř, skla, potřeb pro Life Science, chemikálií pro všechny aplikace. Nabízí také jednorázové rukavice, ústenky či respirátory – abyste byli v bezpečí. Dokonce umí navrhnout, sestavit a dodat laboratorní nábytek na míru. Na jednom místě si zkrátka vybavíte celou laboratoř.

Partnerství se zákazníky

V P-LABu mají radost, když se k nim zákazníci opakovaně a s důvěrou vracejí. Dávají si záležet na tom, aby s nimi byli dlouhodobě spokojeni, a snaží se jim vycházet maximálně vstříc. Potenciál dobře a efektivně nastavené partnerské komunikace je obrovský, a s tímto vědomím také pracují a se svými zákazníky jednají.

Na rutinní úkoly mají stroje

Společnost neustále pracuje na zpřesnění, zrychlení a zjednodušení pracovních procesů. Plánuje firemní rozvoj tak, aby rutinní práce, kterými nechtějí zatěžovat už tak plně nasazené zaměstnance, zastávaly roboti a počítače. Chtějí svým lidem maximálně uvolnit ruce. Díky tomu se mohou věnovat individuálním poptávkám zákazníků a složitějším úkolům vyžadujícím osobní přístup. Do budoucna vidí velký potenciál i v umělé inteligenci. Její implementace by mohla ještě více zefektivnit služby a vytvořit prostor pro osobní jednání se zákazníky i dodavateli. Je to sice běh na dlouhou trať, ale oni už odstartovali!

V jejich týmu je radost pracovat

Baví je navzájem se podporovat a spolupracovat v týmu. Ať už při zadávání jednotlivých objednávek, zpracovávání komplexnějších zakázek, či během přípravy veletrhu. Vždycky si to spolu užijí. Žádné dotazy pro ně nejsou hloupé. I ty nejspontánnější a nejbláznivější nápady stojí za vyslechnutí. Ať už by je posunuly dál, nebo se nad nimi společně zasmáli.

Ceněná flexibilita

Ve vztahu kinterním pracovním procesům firmy platí za zásadní zaměstnanecký benefit zkrácený pracovní úvazek či možnost práce zdomova, čehož si zaměstnanci velmi považují. V P-LABu to mají vyzkoušené, bezproblémově funguje obojí. Díky tomu u nich pracuje také několik maminek s malými dětmi na různéúvazky i brigádně a během mateřské. Kvalitně trávenýčas je čím dál vzácnější komoditou a díky flexibilitě v práci mohou zaměstnanci využít každou minutu a zkombinovat efektivně pracovní povinnosti i rodinný život.

Vložit profil na své webové stránky

Preguntas y respuestas sobre P-LAB