P-LAB

P-LAB
P-LAB
 • Rok založení

  1991
 • Zaměstnanci

  30
 • Zastoupení pohlaví

  60 %40 %
 • Průměrný věk

  32 let
 • Obrat

  60M Kč
P-LAB
P-LAB

Snažím se, aby se P-LAB vyvíjel a fungoval i za dalších 25 let.

Tomáš Přikryl

CEO

P-LAB
P-LAB

S tím, že tě vedení pochválí i za maličkost, jsem se dříve nesetkala.

Linda Kavalierová

Key Account Manager

P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB

Lidský přístup, který P-LAB k zákazníkovi má, je pro mě důležitý.

Ondra Vik

Key Account Manager

P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB

Názor každého z nás má v P-LABu stejnou váhu.

Barobra Bílková

Team Leader zákaznického oddělení

P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB
P-LAB

Sledovat!

Nahlédněte k nim…

…a zdržet se dá dle libosti. V PLABu lze pořídit vše, co je do laboratoře potřeba. Jednodušší přístroje pro ulehčení rutinní práce i složitější zařízení nejen pro Life Science. Nabízí pipety, co přesně odměřují, laboratorní chemikálie různých čistot pro všechny aplikace. A dokonce umí navrhnout, sestavit a dodat laboratorní nábytek na míru.

Partnerství s jejich zákazníky

Mají radost z toho, když se k nim zákazníci opakovaně a s důvěrou vracejí. Dávají si záležet na tom, aby s nimi byli dlouhodobě spokojeni, a snaží se jim vycházet maximálně vstříc. Potenciál dobře a efektivně nastavené partnerské komunikace je obrovský a s tímto vědomím také pracují.

Na rutinní úkoly mají stroje

Pracují na tom, jak zpřesnit, zrychlit a zjednodušit pracovní procesy. Plánují firemní rozvoj tak, aby rutinní práce zastávali roboti a počítače. Díky tomu se věnují individuálním poptávkám zákazníků a složitějším úkolům vyžadujícím osobní přístup. Do budoucna vidí velkou pomoc i v umělé inteligenci. Je to běh na dlouhou trať, ale oni ho už odstartovali!

V jejich týmu je radost pracovat

Baví je navzájem se podporovat a spolupracovat v týmu. Ať už při zadávání jednotlivých objednávek, zpracovávání komplexnějších zakázek či během přípravy veletrhu, vždycky si to spolu užijou. Nedělí dotazy na hloupé a dobré. I ty nejspontánnější a nejbláznivější nápady stojí za zamyšlení. Co když je mohou posunout dál? Nebo je mohou rozesmát?

Ceněná flexibilita

Za zásadní zaměstnanecký benefit platí zkrácený pracovní úvazek či možnost práce z domova. V PLABu to mají vyzkoušené, funguje obojí. Pracuje u nich několik maminek s malými dětmi na různé úvazky i brigádně a během mateřské. Kvalitně trávený čas je čím dál vzácnější komoditou, díky flexibilitě v práci umí využít každou minutu a zkombinovat efektivně práci i rodinný život.

Vložit profil na své webové stránky