Este puesto ya no está disponible.

PPC Specialist

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Teletrabajo ocasional
Experiencia: > 1 año

Omnicom Media Group

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Co budeš u nás dělat?

Spravovat PPC kampaně svěřených klientů v systémech Google Ads a Sklik. Naši klienti jsou TOP a projekty jsou zajímavé a velké, určitě tě budou bavit.

Tvořit strategie a pomáhat klientům dosáhnout jejich cílů.

Zpracovávat analýzy, přehledy, reporty, a to nejen v Excelu. Pracujeme s hromadou špičkových nástrojů (některé sami vyvíjíme) a dat, které nám vytvářejí skvělý prostor na testování našich hypotéz.

Automatizujeme procesy, které nemají přidanou hodnotu a zbytečně nás zdržují od toho zajímavého. I to je prostor, ve kterém se může nový kolega / kolegyně uplatnit.

Nasávat novinky z mediálního trhu. Budeš moci využívat školení od Googlu či Seznamu, získávat best practices z globální sítě Omnicom Media Group nebo se účastnit nejrůznějších konferencí, workshopů či webinářů.

Přičichávat k dalším oblastem online marketingu (RTB, SOCIAL, SEO, …)

Prostě budeš řádný/á člen/ka týmu agentury OMD (součást skupiny Omnicom) a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Víc o práci v našem digitálním oddělení ti řekne šéf našeho RTB týmu Mára tady https://youtu.be/idYq-RQ175k

Requisitos

Co bys měl/a umět?

Nastavovat PPC kampaně 😊 Naším hlavním požadavkem je alespoň roční praxe s podobným druhem práce a znalost Google Ads a Sklik. Nečekáme dokonalost a bezchybnost. Dobře víme, že dělat chyby je také způsob, jak se posouvat a rozvíjet. Bez hledání a chybování totiž není nalézání a ceníme si toho víc, než bezchybné rutiny.

Výhodou bude také zkušenost s analytikou (Google Analytics), základy HTML nebo se světem ecommerce.

Především by ti to ale mělo myslet analyticky a logicky.

Náš byznys je postavený na češtině, to je „must”. Ale neobejdeme se ani bez angličtiny, kterou používáme při komunikaci s našimi klienty nebo naší centrálou, případně do prezentací.

A hlavně by tě to mělo bavit.

Co za to?

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž výrobky dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, máme stravenkový paušál, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny. Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej i na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej OMD Czech i OmnicomMediaGroup.cz – patříme totiž do skupiny OMG / Omnicom Media Group). Nebo si třeba poslechni náš OMG podcast (https://open.spotify.com/show/6Zc8MFOfOWCsPfpGmfdaq2).

Proceso de selección

V ideálním případě se potkáme dvakrát osobně. Možná ti dáme úkol. Ale určitě to budeme chtít vyřešit co nejdřív. Tak napiš!

¿Quieres saber más?