Este puesto ya no está disponible.

JUNIOR MEDIA PLANNER

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Teletrabajo ocasional
Formación: Bachillerato

Omnicom Media Group

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Ve zkratce

Co děláme - vymýšlíme, plánujeme a realizujeme mediální kampaně – online i offline. Co neděláme - netočíme TV spoty a nenavrhujeme bannery - na to jsou kreativní agentury, jejichž výtvory právě my posíláme do světa. Jsme markeťáci a analytici, trochu kreativci, kteří hledají nové cesty k cílovým skupinám. Čísla a nápady zároveň.

Co budeš u nás dělat?

Nepotřebujeme předchozí zkušenost s marketingem, ani teoretické znalosti. Potřebujeme tvůj zájem, energii a snahu se to naučit. Aktivně, třeba i samostudiem, nejen pasivní účastí na školení.

Staneš se součástí jednoho z našich týmů Client Service. Ve spolupráci se seniorním media plannerem budeš tím, kdo bude pečovat o spokojenost klienta a dělat hlavní komunikační spojku mezi ním a našimi specialisty. Budeš společně s nimi vytvářet nejefektivnější mediální kampaně podle mediálního chování cílové skupiny, soutěžit v tenderech o ty nejlepší zakázky, hlídat rozpočty a vymýšlet ve spolupráci s naší kreativní agenturou Fuse i nové cesty k „cílovce“.

Nejdříve tě to ale musíme naučit. Většinu těch zásadních věcí ti vysvětlí tvůj seniorní kolega. Kromě toho ale projdeš naší interní akademií, abys pochopil/a terminologii, procesy a naučil/a se pracovat s našimi softwary na zpracování dat. Tvůj čas budou na začátku hodně vyplňovat analýzy a statistiky, reporty, tabulky a grafy, čísla a zase čísla. Budeš spíš v supportní roli. Je to přece jen řemeslo a musíš se ho nejdřív naučit. Postupně se budeš osamostatňovat a pokračovat pod supervizí v péči o své vlastní klienty. Reálně to znamená víc komunikace a méně tabulek.

A při tom všem budeš nasávat novinky na mediálním trhu (technologie, strategie, konkurence), abychom byli stále mezi nejlepšími.

Ale tohle je opravdu jen zlomek toho, co tě čeká 😊 Mnohem raději se o tom pobavíme osobně.

Začít můžeš prakticky ihned, ale pokud máš nějaké závazky, rádi na Tebe počkáme.

Co za to?

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž produkty dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu.

Když nepůjdeš na oběd s kolegy do jedné z mnoha okolních restaurací, můžeš si objednat krabičkový oběd od Pohlreicha nebo jiných (méně známých, ale stejně dobrých) dodavatelů. Nebo si můžeš svůj oběd ohřát v našem Chilluoutu, kde si k jídlu můžeš vzít i nealko pivo nebo džus. Pro kávomilce jsou k dispozici kávovary na přípravu espressa a v případně zájmu i chemex s výběrovou kávou. Pro ostatní máme na výběr z velkého množství čajů a horkou čokoládu.

Myslíme i na tvé zdraví. Každý den je k dispozici čerstvé ovoce i hodinová lekce cvičení v tělocvičně přímo v budově zdarma (jóga, posilování core, kruhový trénink…). Pravidelně také vyhlašujeme fitness výzvy za hodnotné ceny a proplácíme startovné na běžecké závody. Nabízíme i Multisportku s příspěvkem dle délky zaměstnání ve firmě.

Užiješ si dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Pokud se ocitneš v jakékoli lidsky nekomfortní situaci, můžeš zdarma využít online psychoterapii (Hedepy).

Také přispíváme na jídlo a proplácíme soukromé hovory.

Čeká tě permanentní vzdělávání v oboru. Kromě toho se můžeš přihlásit i na jiná školení třeba na PowerPoint, Excel nebo asertivitu. A aby to bylo i o zábavě, pozveme tě na teambuildingy, oslavy narozenin, vánoční večírek, letní únikovku nebo tématické brunche.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej i na náš Instagramový profil (hledej OMD Digital i OmnicomMediaGroup.cz). Nebo si třeba poslechni náš OMG podcast (https://open.spotify.com/show/6Zc8MFOfOWCsPfpGmfdaq2). Najdeš nás i na Atmoskopu (https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/2767658-omnicom-media-group-s-r-o)

Líbíme se ti? Ozvi se nám a přilož CV/odkaz na LinkedIn.

Requisitos

Dívat se na věci z nadhledu a strategicky, umět propojovat správné lidi a hledat nové možnosti, jak posunout náš byznys dál. Tuhle schopnost sice nevyužiješ naplno hned na začátku, ale později to bez ní nepůjde. Hledáme osobnost!

Také by ti to mělo myslet analyticky a měl/a bys být schopen/na najít logiku tam, kde skutečně je. Anebo odhalit, že tam žádná není.

Zároveň bys měl/a umět výsledky a výstupy přetavit do srozumitelné a smysluplné prezentace, kterou (když budeš mít odvahu) můžeš odprezentovat u klienta. Zkušenost je vítaná, ale předpoklady a odvaha nám budou také stačit.

Používáme hodně nástrojů a mediálních SW, ale neobejdeme se bez Powerpointu a Excelu, ty musíš znát (na standardní VŠ úrovni).

Náš byznys je postavený na češtině, to je „must“. Ale neobejdeme se ani bez angličtiny, kterou používáme při komunikaci s naší centrálou a při tvorbě prezentací.

A hlavně by tě to mělo bavit. Zájmem a snahou se dá nahradit zkušenost, kterou nutně nepotřebujeme. I když ji ani nezatracujeme. Prostě jsme otevření různým možnostem!

Proceso de selección

Setkáme se spolu dvakrát. Nejdřív abychom si vyjasnili základní představy a otestovali tvé schopnosti spočítat např. slevu - žádné zvláštní vzdělání k tomu není třeba, jsou to základní věci.
Podruhé (if any) se budeme bavit víc o tobě a tvé motivaci a opět budeme testovat, tentokrát jak třeba právě tu slevu spočítáš v tomto základním pracovním nástroji. Je to ale jen pomůcka, která se dá naučit, důležitější je pro nás tvůj přístup a chuť zapracovat na zlepšení.
Celé by to mělo trvat jeden nebo dva týdny - podle dovolených, nemocí a jiných nepředložeností.

¿Quieres saber más?