Este puesto ya no está disponible.

Technický operátor – *33 333 Kč

Indefinido
Olomouc
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Nestlé Česko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

První co vám „frnklo do nosu“ byla jistě ta hvězdička, tak si to rovnou vyjasníme:+ základní plat je 26 300,– Kč + příplatky za směny nad zákonný rámec+ již po zkušební době k platu přidáváme osobní ohodnocení 10 %. Takže to je vlastně ještě víc!!!

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?
  • zajišťuje plynulou výrobu na lince dle výrobního plánu
  • provádí seřizování, přehozy a drobné opravy na výrobních zařízeních tak, aby byla zajištěna provozuschopnost zařízení na daném středisku.
  • provádí přehozy na výrobních linkách
  • vyhodnocuje výstupní parametry, porovnává je s předpokládanými/předepsanými a přijímá opatření k dosažení standardního stavu na zařízení/lince
  • pracuje v systémech SAP a SAM
  • dodržuje standardy, centrování a programové centrování, čistící plány, plány inspekcí a plány mazání
  • spoluvytváří čistící plány, standardy a upozorňuje na nutnosti činností pro dodání aktivit do preventivní údržby
  • Místo výkonu práce – Olomouc
  • Jedná se o směnný provozNezaujalo Vás to? Hledejte další zajímavé pozice na www.karieravnestle.cz

Zaujalo Vás to? Čtěte dál!

Co u nás získáš

  • Ihned po nástupu do hlavního pracovního poměru:
  • Nástupní bonus 30 000,– Kč
  • Příplatky nad zákonný rámec
  • Měsíční bonus
  • 25 dní dovolené
  • Referrál (odměna za nábor) až 20 000 Kč
  • Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč
  • Možnost nákupu výrobku Nestlé za zvýhodněnou cenu
  • Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti
  • Odměna dárcům krve až 4 000 Kč
  • Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity
  • MasážePo ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel):
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění – až 1 050 Kč
  • Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace či pro mimořádné závažné případy – až 20 000 KčDalší výhody zaměstnanců na hlavní pracovní poměr:
  • Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus 4 800 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně
  • Návratné bezúročné půjčky až do výše 40 000 Kč
  • Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu až 24 500 Kč
  • Slevy a nabídky jiných společností – speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilu

Requisitos

  • Hledáme zkušenější operátory/mechaniky/seřizovače, kteří zvládnou práci a údržbu na komplexním stroji a jeho nastavování
  • Týmový hráč, který se chová k lidem tak, jak chce, aby se k němu chovali oni
  • Manuální zručnost = bez práce nejsou koláče
  • Odborná způsobilost na vykonávání epidemiologicko
  • závažné činnosti, jelikož vyrábíme potraviny... (jinými slovy potravinářský průkaz)
  • Co se jednou naučíš, později jak bys našel: znalost zásad správné výrobní praxe, obsluha nákladních výtahů nebo VZV VÝHODOU
  • A co se osobnosti a přístupu týče, hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni, ale hlavně ochotni: pracovat spolehlivě a pečlivě; učit a rozvíjet se a neustále se zlepšovat v tom, co dělají; přizpůsobovat se změnám (tak, jak se mění svět, mění se i naše práce); komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích; zvládat stres, občas se mu prostě nevyhneme (stejně jako v životě); a hlavně, hledáme zaměstnance, kteří mají chuť pracovat, nehledají výmluvy, ale řešení problémů, a váží si své práce!

¿Quieres saber más?