Este puesto ya no está disponible.

Osobní řidič generálního ředitele

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Nestlé Česko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

  • být osobním řidičem generálního ředitele a občasně i ostatních členů top managementu
  • cestovat především po Praze, v menší míře i po dalších regionech ČR

Co u nás získáš

  • Samostatnou a zodpovědnou pozici Zázemí stabilní potravinářské společnosti Příjemný kolektiv Motivující finanční ohodnocení skládající se z pevné a z pohyblivé části vázané na prodejní cíle Firemní automobil i pro soukromé účely Služební telefon a tablet Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění Nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování Příspěvek na výrobky dětské výživy Příspěvek na stravování Program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify Odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Jestli Vás tato pozice a naše společnost zaujaly, pošlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně. Těšíme se na Vás!

Requisitos

  • řidičský průkaz Sk. B
  • zkušený, ukázněný řidič s dlouholetou praxí diskrétnost, dochvilnost a spolehlivost jsou pro nás klíčové schopnost komunikace s lidmi na top manažerské úrovni (a to jak v češtině, tak v angličtině) velká časová flexibilita a ochota k častému cestování

¿Quieres saber más?