Este puesto ya no está disponible.

IT Project Manager Trainee

Tiempo parcial
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Nestlé Česko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

  • Spolupráce na vývoji webových stránek (projektové vedení, vývoj, optimalizace, testování)
  • Správa Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console
  • podpora a komunikace s centrálním týmem digitální podpory (Frankfurt, Barcelona, Indie, Švýcarsko)
  • Spolupráce s eCommerce týmem (search, zbožové vyhledávače, eContent)
  • Zajišťování standardů Nestlé v digitální oblasti
  • komunikace s technickými a kreativními agenturami

Co u nás získáš

  • Jedinečnou odbornou stáž v délce až 12 měsíců
  • Zajímavou práci pro největší potravinářskou společnost
  • Možnost využití a zdokonalení se v anglickém jazyce
  • Práci v profesionálním, mladém a dynamickém týmu
  • Služební notebook a telefon
  • Příspěvky na obědy

Requisitos

    • Umím anglicky na úrovni B2 a nevadí mi ji každodenně používat
    • Mám logické a analytické myšlení
    • Při plnění úkolů preferuji proaktivní a odpovědný přístup
    • Jsem časově flexibilní (dokážu si najít čas 20/týdně)
    • Umím s balíčkem MS Office – Word, Excel, Outlook
    • Dokážu pracovat samostatně, ale jsem i týmový hráč
    • základní přehled ve webových technologiích (základy HTML, CSS, PHP, DNS, atd.)
    • základní zkušenosti s Google Analytics, Google Tag Manager a Google Search Console
    • základní zkušenosti s Wordpress a Magento

¿Quieres saber más?