Este puesto ya no está disponible.

HR Specialista se zaměřením na agendů expatů

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Nestlé Česko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Naši odborníci v oblasti lidských zdrojů se starají o celý životní cyklus zaměstnanců ve firmě. Jejich blaho jim není lhostejné, a tak zajišťují, aby mzdy dorazily včas, balíček firemních benefitů byl pestrý a školení rozmanitá. Jak můžete vidět, HR oddělení má prsty v mnoha věcech, které jsou pro podnik důležité. Ví, jak přilákat, motivovat a udržet kvalifikované zaměstnance ve firmě. Udrží si i vás?Hledáte různorodou práci, ve které se naučíte mnoho nových věcí? Rádi byste poznali HR proces od nástupu zaměstnance až po jeho odchod? Máte organizační schopnosti a jste schopní komunikovat s kolegy na různých úrovních firmy, a to i v anglickém jazyce? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:
  • Organizace přesunu zahraničních pracovníků (expatů) Nestlé na český a slovenský trh
  • od přípravy pracovní nabídky, zajištění všech potřebných dokumentů až po spolupráci se státními institucemi (ÚP, ČSSZ, ZP) a externími agenturami (školy, stěhovací společnost, realitní kancelář) Organizace přesunu českých a slovenských kolegů do zahraničních poboček Nestlé Dlouhodobá komunikace s expaty a řešení nastalých situací během jejich působení v ČR/SR Příprava a revize rozpočtu expatů a jeho pravidelný kontrola; zajištění fakturací služeb a interního přeúčtování Příprava dat pro daňové poradce a mzdovou revizi expatů Spolupráce a řízení vybraných HR projektů – dotazník spokojenosti Nestlé zaměstnanců (sběr dat, analýza), vedení iniciativy pro zdraví Nestlé pracovníků (plánování, příprava interní komunikační kampaně, organizace aktivit) Spolupráce s HR Business partnery na dalších procesech uvnitř HR – nábor, odměňování, řízení výkonu a talentové hodnocení

Co u nás získáš

  • Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
  • Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
  • Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
  • Zelené kanceláře v blízkosti přírodyPLUS
  • Služební telefon a notebook
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování)
  • Program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify… a spoustu dalších benefitů Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně. Těšíme se na Vás!

Requisitos

  • Máte zkušenost s uváděním zahraničních pracovníků na český trh
  • Jste komunikativní, máte organizační schopnosti a rádi přijímáte nové výzvy
  • Hovoříte plynně anglicky (úroveň C1) a psanou formu angličtiny máte na podobné úrovni (C1)
  • Vám práce v Excelu není cizí (min. aktivní znalost funkce VLookup, Kontingenční tabulky)
  • Máte rádi práci s lidmi

¿Quieres saber más?