Este puesto ya no está disponible.

Výrobní manažer/ka

Indefinido
Krupka
Salario: 68K a 130K Kč por mes
Sin trabajo a distancia

Nestlé Slovensko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Mise

Zajištění plnění výrobního plánu včas a v souladu s požadavky v oblasti práva, bezpečnosti, kvality, hygieny, nákladů a životního prostředí. Podněcovat neustálé zlepšování prostřednictvím TPM, LEAN, aj. Motivovat své podřízené a umožnit jim rozvíjet své schopnosti.

Hlavní úkoly

• Zajistit efektivitu činností v souladu s nastavenými cíli ve všech výrobních oblastech.
• ZajistitI, aby výrobky byly konzistentně vyráběny podle předepsaných norem, včas a dle očekávání spotřebitelů
• Implementovat a udržovat Nestlé Continuous Excellence v závodě prostřednictvím účinných provozních analýz s cílem dosáhnout nulového odpadu a identifikovat oblasti k zlepšení
• Účinně řídit pravidelné operační porady, zajistit výměnu informací (kaskádové cílové/eskalující otázky) pro sladění s cíli v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu s cílem dosáhnout výrobního plánu a identifikovat a dosáhnout zlepšení výkonnosti
• Motivovat, vést, podporovat a koučovat lidské i další zdroje k dosažení cílů
• Udržovat a zlepšovat bezpečné pracovní prostředí v souladu s místními zákony, usilovat o nulovou nehodovost prostřednictvím nepřetržitého koučování o bezpečném chování
• Rozvíjet lidi prostřednictvím kompetencí s cílem dosáhnout flexibility, vypracovat plán nástupnictví (včasná zpětná vazba a koučování jednotlivcům a týmům s cílem rozvinout je naplno)
• Spolupracovat napříč závodem k dosažení cílů společnosti
• Zlepšovat a optimalizovat procesy.
• Vést tým ve specifických projektech
• Odpovědnost za celkové výsledky svěřené oblasti výroby

Co od Vás požadujeme

• Odpovídající zkušenosti v podobné pozici (vedení výrobního týmu ve výrobní společnosti)
• Zralá vůdčí osobnost, preferujeme zkušenosti ve výrobě potravin či v kontinuální výrobě
• Odvaha zhostit se výzev a nových projektů (prokázaný úspěch v projektech zahrnujících různá oddělení nebo funkce)
• Odolnost vůči stresu, procesní disciplína, schopnost nést odpovědnost za TPM, zkušenost s implementací neustálého zlepšování a technik zapojení zaměstnanců
• Schopnost zodpovědně rozhodovat, jasně definovat úkoly a motivovat ostatní, aby je plnili
• Zkušenosti s řízením změn
• Dobrá komunikativní AJ
• Silné sociální schopnosti - nábor a další rozvoj (školení a koučování) nových kolegů v týmu (ve spolupráci s HR)
• Zaměření na výkon a výsledky

Co nabízíme?

• 25 dní dovolené (po 1 roce 30 dní)
• roční bonus 15 % z roční hrubé základní mzdy
• příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po zkušební době
• služební vůz i k soukromým účelům
• dotované stravování
• Cafeteria (12.000 Kč ročně)
• a spoustu dalších benefitů

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays

¿Quieres saber más?