Este puesto ya no está disponible.

Specialista vývoje cukrovinek

Indefinido
Holešov
Salario: 30K a 35K Kč por mes
Sin trabajo a distancia

Nestlé Slovensko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Vedení a kontrola procesu vývoje nového výrobku či inovace

  • Samostatná práce na svěřeném projektu

  • Optimalizace a zlepšení výrobních procesů

  • Komunikace s lokálními a zahraničními trhy

  • Implementace nových výrobků na linkách

  • Prezentace dílčích i finálních výsledků svojí práce

  • Podílení se na tvorbě obalové deklarace

  • Místo výkonu práce - Holešov

  • Jsme otevřeni juniorním i seniorním kandidátům

Nezaujalo Vás to? Hledejte další zajímavé pozice na www.karieravnestle.cz

Zaujalo Vás to? Čtěte dál!

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:

  • VŠ v potravinářské oblasti nebo technického zaměření
  • Znalosti v oblasti hygieny a bezpečnosti potravin, znalost základů marketingu a ekonomie výhodou
  • Anglický jazyk plynule slovem i písmem
  • Uživatelská znalost MS Office
  • A co se osobnosti a přístupu týče, hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni, ale hlavně ochotni: pracovat spolehlivě a pečlivě; učit a rozvíjet se a neustále se zlepšovat v tom, co dělají; přizpůsobovat se změnám (tak, jak se mění svět, mění se i naše práce); komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích; zvládat stres, občas se mu prostě nevyhneme (stejně jako v životě); a hlavně, hledáme zaměstnance, kteří mají chuť pracovat, nehledají výmluvy, ale řešení problémů, a váží si své práce!

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Ihned po nástupu do hlavního pracovního poměru:

  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba pro administrativní pozice a technicko-hospodářské pracovníky (THP)
  • Flexi dny pro administrativní pozice a technicko-hospodářské pracovníky
  • Příspěvek na dětskou výživu
  • Možnost nákupu výrobků Nestlé
  • Stravování za dotovanou cenu
  • Nápoje na pracovišti
  • Odměna dárcům krve
  • Podpora vzdělávacích aktivit
  • Příspěvek na sportovní aktivity – sportovní fond
  • Účast na akcích v programu Plus pro Vás od Nestlé
  • Referrál (odměna za nábor)

Po ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel):

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace
  • Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy

Další výhody zaměstnanců na hlavní pracovní poměr:

  • Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus
  • Návratné bezúročné půjčky
  • Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu
  • Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Příspěvek na dovolenou
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce

¿Quieres saber más?