Este puesto ya no está disponible.

Obchodný zástupca

Indefinido
Prievidza
Salario: 980 € por mes
Sin trabajo a distancia

Nestlé Slovensko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Ste lovec, ktorý vie, ako zabezpečiť hladký priebeh predajných procesov? Poznáte predajné techniky a uzatváranie obchodov je pre vás hračka? Naše oddelenie rozmaznáva svojich zákazníkov a zabezpečuje, aby boli ich potreby a požiadavky vypočuté. Udržujeme blízke vzťahy so súčasnými zákazníkmi a neustále hľadáme nové príležitosti. Staňte sa ambasádormi značky Nestlé a prispejte k tomu, aby naše produkty boli dostupné komukoľvek.

NA ČOM BUDETE PRACOVAŤ:
  • Pravidelné návštevy + servis IND VO a MO v pridelenom regióne
  • Zodpovednosť za plnenie predajných a marketingových plánov
  • Pravidelná aktualizácia databázy
  • Dodržiavanie plánu návštev zákazníkov
  • Plnenie distribučných cieľov v oblasti, vystavenie produktov, kontrola a dodržiavanie listingu, realizácia a kontrola druhotných umiestnení
  • Pravidelné reportovanie oblastnému manažérovi
  • Riadenie MCHD v pridelenom regióne

    Miesto výkonu práce: Trnava okolie, Piešťany Okolie, Hlohovec Okolie, Časť Záhoria
    Pracovný úväzok: zmluva na dobu určitú (zástup za MD/RD)

Čo u nás získate

  • Ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:
  • Mesačná mzda od 980 EUR (v závislosti od skúseností) + predajný bonus v závislosti od výsledkov
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Služobný telefón, notebook
  • Flexi dni
  • Podpora vzdelávacích aktivít, príležitosti na profesijný rozvoj a realizáciu vlastných nápadov
  • Príspevok na športové aktivity – športový fond
  • Referenčný benefit
  • Výlety, kultúrne a spoločenské akcie
  • Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce podľa aktuálnej Kolektívnej zmluvy
  • Program výhod pre rodinných príslušníkov so zľavami na vybrané hlasové a dátové tarify

    Po odpracovaní šiestich mesiacov v hlavnom pracovnom pomere:

  • Príspevok na detskú výživu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie a životné poistenie
  • Príspevok na rekreáciu
  • Príspevok na regeneráciu síl
  • Príspevok na detskú rekreáciu

    Ďalšie výhody zamestnancov na hlavný pracovný pomer:

  • Odmena k pracovnému a životnému jubileu
  • Odmena darcom krvi
  • Nevyhnutná sociálna výpomoc

Requisitos

  • Min. SŠ vzdelanie
  • Prax na pozícii OZ vítaná
  • Obchodné zmýšľanie, orientácia na výsledok
  • Vodičský preukaz B – skúsenosti s vedením motorového vozidla
  • Práca s PC (Office balík, Web)
  • Tímový hráč
  • Bydlisko – Záhorie, TT okolie
  • Anglický jazyk výhodouNÁSTUP: ASAP

¿Quieres saber más?