Este puesto ya no está disponible.

Obalový specialista/Packaging Specialist

Indefinido
Krupka
Salario: 42K a 57K Kč por mes
Sin trabajo a distancia

Nestlé Slovensko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Mise:

Provádí drobné projekty a iniciativy týkající se obalů na úrovni továrny v souladu s kvalitou, bezpečností a dodržováním předpisů, jakož i v souladu s pokyny vedoucího oddělení.

Hlavní úkoly:

• Vývoj a uvedení nového produktu na trh: Realizuje obalové projekty na úrovni továrny zaměřené na efektivitu výrobní linky, souvisejících nákladů a kvalitu produktu.
• Přispívá k rozvoji obalů a navrhuje a hodnotí nejlepší alternativy obalů jak pro nové výrobky, tak i vylepšení obalů stávajících výrobků. Realizuje průmyslové testování obalů.
• Podporuje hodnotovou analýzu; identifikuje a doporučuje příležitosti ke zlepšení nákladů a redukci zdrojů/materiálů. Garant kvality výstupních obalů.
• Implementuje směrnice týkající se kvality a shody obalů. Řídí zlepšování kvality obalů. Účastní se auditů dodavatelů.
• Odpovídá za kvalitu a včasné zpracování dohodnutých projektů.
• Podporuje nákupní oddělení při výběru, hodnocení a rozvoji nových dodavatelů / zpracovatelů. Vznáší stížnosti na obalové materiály u dodavatelů a spolupracuje na jejich řešení.
• Analyzuje stížnosti spotřebitelů týkající se obalů, navrhuje a provádí nápravná opatření.
• Odpovídá za efektivnost využití balicích linek a obalových materiálů. Podporuje nákupní oddělení na místní i zónové úrovni.

Požadavky na kandidáty:

• SŠ/VŠ v příslušném oboru (obaly, strojírenství, chemie, věda o materiálech atd.)
• Technické povědomí, odpovídající zkušenosti (materiály a konstrukce obalů, obalová/balicí technika apod.)
• Plynulá angličtina (psaná i mluvená)
• Logické a analytické myšlení, zvídavost
• Dobré písemné i ústní komunikační schopnosti
• Přizpůsobivost, motivace a ambice

Co nabízíme?

• 25 dní dovolené ročně
• Roční bonus až 15 % z vašeho ročního hrubého základního platu
• Příspěvek zaměstnavatele na DP/ŽP po třech měsících zaměstnání
• Dotovaná jídla/kantýna
• Systém Cafeteria
• Další výhody vyplývající z interních předpisů zaměstnavatele

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays

¿Quieres saber más?