Este puesto ya no está disponible.

Nákupčí Senior - technická divize (CAPEX)

Indefinido
Prievidza
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Nestlé Slovensko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Dělá vám nedokončená práce vrásky na čele? Pak se připojte k nám. V Nestlé hledáme puntičkáře, kteří ví, že za slovy Supply Chain se skrývá vše od plánování poptávky, zásobování, skladování až po dopravu. Naše oddělení Supply Chain zajišťuje, aby výrobky Nestlé byly dodávány klientům v co největším množství a co nejrychleji. To, jak přistoupíme k řízení našeho dodavatelského řetězce, rozhoduje o tom, jak budeme efektivní. Chcete být efektivní s námi?

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

  • Poskytovat podporu při přípravě/přípravovat strategie dané nákupní oblasti - komunikace s interními zákazníky, sběr dat, tendry, smlouvy.
  • Optimalizovat náklady v souladu s interními pravidly.
  • Zajišťovat reporting, aktivně podílet na cenových revizích a přípravě rozpočtu u vybraných kategorií.
  • Řídit dodavatele, zastřešovat eskalace, vyřizovat významné reklamace.
  • Komunikovat s kolegy ve výrobních závodech.

HODÍTE SE K NÁM POKUD:

  • Jste dynamický/á, flexibilní a hlavně komunikativní, máte schopnost kritického myšlení.
  • Ovládate Excel a angličtinu.
  • Jste týmový hráč, schopný projevovat samostatnost při řešení projektů a úkolů.
  • Vítáte výzvy a upřednostňujete práci v dynamickém prostředí.
  • Jste připraven/a s pozitivním přístupem zvládat i náročnější situace.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

• Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
• Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
• Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
• Zelené kanceláře v blízkosti přírody

PLUS

Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Vás!

Requisitos

Viz výše

¿Quieres saber más?