Este puesto ya no está disponible.

Key Account Manažer

Indefinido
Prague
Salario: 65K a 75K Kč por mes
Sin trabajo a distancia

Nestlé Slovensko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jste lovci, kteří ví, jak zajistit hladký průběh prodejních procesů? Znáte prodejní techniky a uzavírání obchodů je pro vás hračka? Naše oddělení prodeje si hýčká své zákazníky a zajišťuje, aby byly jejich potřeby a požadavky vyslyšeny. Udržujeme blízké vztahy se stávajícími zákazníky a neustále hledáme nové příležitosti. Staňte se ambasadory značky Nestlé a přispějte k tomu, aby naše produkty byly komukoliv dostupné.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

• Zodpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů, plánů prodeje, finančních výsledků a pohledávek klíčových zákazníků
• Implementovat a rozvíjet prodejní strategie přiděleného segmentu a řídit exekuce všech prodejních a marketingových aktivit
• Budovat a udržovat obchodní vztahy s vybranými klíčovými zákazníky, vyjednávat obchodní podmínky spolupráce
• Zavádět nové nástroje a vyhledávat příležitosti vedoucí k efektivnějším činnostem v oblasti automatizace a digitalizace procesů
• Zodpovědnost za nastavení efektivního obchodního modelu na trhu, za dosažení dohodnutých cílů a KPIs
• Úzká spolupráce s oddělením Marketingu, Trade Marketingu, Trade Asset, Financí a Právním oddělením

HODÍTE SE K NÁM POKUD:

• Máte min. 4 roky zkušeností na KAM pozici
• Zkušenost z FMCG segmentu se zaměřením na moderní trh
• Ovládáte MS Office (zejména Excel) na pokročilé úrovni
• Je vaše znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2
• Máte řidičský průkaz a jste aktivním řidičem
• Jste samostatný, flexibilní, transparentní, analytický a proaktivní typ orientovaný na výsledek

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

• Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
• Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
• Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
• Zelené kanceláře v blízkosti přírody

PLUS

Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Vás!

¿Quieres saber más?

¡Estas ofertas de trabajo te pueden interesar!

Estas empresas también contratan para el puesto de "{profesión}".