NAUTIS

NAUTIS

  • Asociación, Fundación
  • Praha, Libčice Nad Vltavou, Praha 17, Praha 8
  • Visitar la web

O Magdě

Pro Magdalénu je práce koníčkem. Proto se i ve volném čase ráda věnuje aktivitám, které souvisí s náplní její práce a problematikou, kterou NAUTIS řeší. Volné chvíle tráví hlavně s rodinou, přáteli, občas je vyplní sportem nebo nějakou zajímavou kulturní událostí. Má ráda také knížky, které se dobře čtou a u kterých se odreaguje. Jejím největším poradcem v této oblasti je její dcera. Ta jí vždy doporučí, jakou knihu by si měla přečíst, a pak společně sdílí dojmy i nové poznatky z četby.

Seznam se s Magdou

Veškerá Magdalénina směřuje k tomu, aby NAUTIS naplňoval své poslání. Tím je poskytovat takové služby, které lidem s autismem a jejich blízkým maximálně zjednoduší život. Pravidelně analyzují dopad a kvalitu jimi poskytovaných služeb, protože chtějí dělat jen to, co má pro klienty opravdu smysl a snižuje jejich závislost na sociálních službách. Každý den absolvuje mimo jiné i řadu schůzek. A to jak s kolegy, tak i se zástupci státní správy nebo dárci.

Práce s dárci

Součástí práce Magdalény je také péče o dárce. Většinou je osloví někdo přímo, že se mu líbí, co dělají, a že se chce prostřednictvím daru spolupodílet na naplňování jejich poslání. V takovém případě se Magdaléna s dotyčným domluví na osobním setkání, aby je i jednotlivé služby představila a vysvětlila, co můžou nabídnout, v čem nejvíc potřebují oni a jejich klienti pomoct. I přesto, že jsou vděční za dar v jakékoliv výši, nenavážou spolupráci s každým. Nepřijmou dar, který by mohl být vnímán jako úplatek či dárce výměnou očekával protislužbu formou propagace svých aktivit či produktů, které lze považovat za kontroverzní.

Pro zaměstnance s přesahem

Magdaléna má to štěstí, že pracuje s lidmi, kteří svou práci dělají rádi, dělají ji dobře a mají velkou motivaci se vzdělávat. V tom je její práce mnohem jednodušší. Každý, kdo se chce někam posouvat a uvést v život nějaký svůj smysluplný projekt, který pomáhá naplnění jejich poslání, má u nich volnou ruku a podporu v uskutečnění své představy. Kolegy se snaží motivovat nejen běžnými zaměstnaneckými benefity, jako jsou týden dovolené navíc, flexibilní formy práce a uplatňováním dalších pravidel „family friendly“ přístupu. Nabízí i kariérní postup a širokou nabídku vzdělávacích aktivit a supervizí, díky kterým se jejich lidem dostává nadstandardní odborné i lidské podpory.

Vložit profil na své webové stránky