Este puesto ya no está disponible.

SCADA Engineer v automotive

Indefinido
Úžice
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Minth CZ s.r.o.

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Odpovědnost SCADA Engineera:

Odpovědnost za koncepční návrh systému sběru a monitorování informací, včetně způsobu realizace přehledu a kontroly celého výrobního procesu, automatického sběru výrobních dat, automatického sledování výrobků a automatické signalizace anomálií

Řešení nestandardních situací v systému SCADA ve výrobě

Řízení a plánování programu propojování a vizualizace informací

Sledování průběhu a dopadu realizace nových inteligentních továrních projektů a dalších souvisejících prací

Odpovídá za údržbu rozhraní s ostatními systémy a další každodenní úkoly související s rozvojem projektu

Requisitos

Požadavky na SCADA Engineera:

Elektronické informační systémy, výpočetní technika a další příbuzné obory

Znalost celého procesu řízení výroby, preferovány jsou zkušenosti s používáním systému MES a SCADA

Zkušenosti s PLC programováním - výhodou

Proaktivní a zodpovědný přístup

Ochota služebně cestovat při realizaci nových projektů

Anglický jazyk - komunikace na denní bázi (jak písmem, tak slovem)

Proceso de selección

Naše nabídka:

Zajímavá příležitost v automotive při rozjezdu nového projektu v mezinárodní společnosti

Zajímavé mzdové ohodnocení

Bonusy (+ příspěvky na stravování, dopravu)

25 dní dovolené

Možnost kariérního růstu a rozvoje

Využití anglického jazyka

¿Quieres saber más?