Este puesto ya no está disponible.

VÍKENDOVÁ BRIGÁDA - DPP/DPČ

Tiempo parcial
Jihlava
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Dlouhodobá brigáda

Dobrý den,
nabízíme brigádu na VÍKENDOVÉ SMĚNY. Všední dny jsou plně obsazené. Smlouva na DPP, při delší spolupráci na DPČ.
Preferujeme časovou flexibilitu, s dojíždějícími se časově lze domluvit na pohovoru.

Koho hledáme:

Kapesné od rodičů už ti nestačí a chceš se trochu osamostatnit? Pojď pracovat k nám. Nabízíme dlouhodobou brigádu s pravidelným příjmem. Čeká tě super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže, tak neváhej a pojď k nám. Co tě u nás čeká? Budeš u nás připravovat skvělé jídlo a za pokladnou obdarovávat naše zákazníky milým úsměvem.

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu 110 Kč/hod
  • 50% sleva na stravování
  • Mzda vždy do 10. dne následujícího měsíce na účtě
  • Benefit kartu se kterou získáš slevu u McDonald´s a i dalších partnerů
  • Uvolněná atmosféra a skvělá parta lidí
  • Pravidelné akce s lidmi z restaurace

Co očekáváme:

  • Ukončená ZŠ
  • Ochota učit se novým věcem
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Víkendová flexibilita
  • Přátelské vystupování

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 704 782 413.

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Možnost delšího neplaceného volna
  • Možnost studijního volna

¿Quieres saber más?