Este puesto ya no está disponible.

Údržbář v restauraci McDonald's Vrbová Lhota

Tiempo parcial
Vrbová Lhota
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Brigáda pro kutila

Pro restauraci McDonald’s Vrbová Lhota sháníme údržbáře, který by dojížděl na restauraci 1 x týdně, v akutním případě na zavolání. Podmínkou je vlastní nářadí. Možnost pracovat na brigádu, zkrácený úvazek, v případě živnostníka možnost fakturace práce.

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu 115Kč/hod
  • 50% sleva na stravování a pití zdarma
  • Mzda vždy do 15. dne následujícího měsíce na účtě
    _ Možnost si plánovat pracovní dobu
  • Benefit kartu se kterou získáte slevu u McDonald´s a u jejich

    partnerů
  • Uvolněná atmosféra a skvělá parta lidí

Co očekáváme?

  • vlastní nářadí
  • časově 1x týdně, v akutním případě příjezd na zavolání
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • vlastní doprava

Co mám udělat?

Těšíme se na vaši reakci, buď zde na inzerát, nebo nám volejte na 724 844 720

Franšízant

honzik-tomas

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Manažerský motivační program
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

¿Quieres saber más?