Este puesto ya no está disponible.

McDonald's v Shopping parku hledá nové kolegy - přidej se!

Indefinido
Ostrava
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Hledáte stálou práci, která nebude každý den stejná?

Pracujte v jednom z největších světových řetězců rychlého občerstvení! Bez spolehlivých, usměvavých a příjemných zaměstnanců by naše restaurace nebyly tím, čím jsou. Hledáme zaměstnance, kteří nemají rádi rutinu a vyhovuje jim práce ve směnném provozu. Nevyžadujeme praxi – rádi Vás vše potřebné zaučím. Máte rádi výzvy a zároveň jste spolehliví? Pokud jste odpověděli „ano“, práce u McDonald’s je přímo pro Vás!

Jaká je náplň práce?

Součástí práce je příprava rychlého občerstvení, práce na pokladně s obsluhou zákazníků a úklid prostorů restaurace.

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení 23.500 – 28.000, - Kč
  • pravidelné navyšování platu (zvýšení již po prvním měsíci)
    1. plat
  • věrnostní bonus
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendovým příplatkem 10 %
  • flexibilní plánování směn
  • možnost rychlého kariérního postupu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 50% slevu na stravování
  • benefit kartu na slevy u McDonald ‘s a dalších partnerů
  • výborná dopravní dostupnost a parkování

A k tomu poznáte fajn přátele, kteří Vám budou nejen v práci oporou.

Co požadujeme?

  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědný přístup k práci a spolehlivost
  • smysl pro týmovou práci
  • pozitivní přístup k dosažení společných cílů

Těšíme se, že nám o Vás dáte vědět odpovědí na tento inzerát!

Nebo se nám ozvěte na e-mail lucie.urbanova@cz.mcd.com.
kleiblova-kamila

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

¿Quieres saber más?